Naujienos

E. Sheeranas pristatė naują dainos „2step” versiją su karo fronte kovojančia ukraniečių grupe „Antytila“

today2022-05-03 2772 2 5

Background
share close

Vienas populiariausių britų muzikos atlikėjų Ed Sheeran irašė naują dainos „2step” versiją su ukrainiečių poproko grupe „Antytila“. Apie emocijas ir patyrimus įrašinėjant šią dainą, socialiniame tinkle Instagram  rašo ir pats „Antytila” grupės lyderis: „Ed’o komandos pasiūlymas įrašyti bendrą dainą yra dar viena Didžiosios Britanijos žmonių palaikymo išraiška ir precedento neturintis veiksmas, kuris  sukurs galingą impulsą.

Antytila ​​karo fronte, mums nebuvo lengva studijoje kurti ir įrašyti ukrainietiškus tekstus bei vokalą. Be to, studija „Bobina Records“, kurioje dažniausiai įrašinėdavome savo dainas, buvo okupuota. Bet mūsų draugo ir nuolatinio daugelio dainų bendraautorio bei aranžuotojo Maksym Syvolap dėka padarėme savo dalį.

Ukrainietiškame Edo Sheerano dainos „2Step” tekste nusprendžiau papasakoti savo paties istoriją apie tai, kaip karas prasidėjo mano šeimai. Ir tai ne tik mano istorija, tai istorija apie milijonus ukrainiečių, kurių šeimas išskyrė siaubingas bombardavimas ir karas, gali būti ir amžiams“, – sako Tarasas Topolia.

Visos pajamos, gautos iš vaizdo įrašų „YouTube“ tinkle ir honorarų, bus skirtos labdaros organizacijai „Music Saves UA“.
https://musicsavesua.com

Antytila ​​pabrėžia, kad vaizdo įrašas skirtas Ukrainos kino režisieriui Dmytro Manifestui, kurio gyvenimas buvo per trumpas.
Vaizdo įrašo režisierius ir prodiuseris yra Dmytro Shmurak – artimas Dmytro Manifesto draugas. Jis su komanda profesionaliai ir puikiai įgyvendino viską, kas buvo galvoje, žinodamas, kad grupė „Antytila“ negalės pilnai prisijungti prie filmavimo.

 

https://www.youtube.com/watch?v=OJ2B4Fb7xQQ

 

Written by: Viktorija

Rate it

Ankstesni straipsniai

Naujienos

Politologas Dmytro Levus: iš okupuotų Ukrainos sričių rusai pavogė tiek daug maisto, kad kai kuriose gyvenvietėse prasidėjo badas

Šešiasdešimt ketvirtą dieną Ukraina gyvena didžiuliame kare. Ją užpuolė Rusija. Jei prieš aštuonerius metus, Rusijai okupavus Krymą ir dalį Donbaso, karas galėjo atrodyti kažkuo tolimas, tai dabar jis iškart atėjo į kiekvienus ukrainiečių namus, į kiekvieną šeimą, į visą teritoriją. Ir nužudė iliuziją, kurią daugelis vis dar turėjo, kad su Rusija „galima susitarti“. Negalima, nes agresorius parodė, kad jam reikia visos Ukrainos. Be ukrainiečių, kurie arba turi tapti lojaliais rusais […]

today2022-04-29 370 2


Electro Music Newsletter

Don't miss a beat

Sign up for the latest electronic news and special deals

EMAIL ADDRESS*

[contact-form-7 404 "Nerasta"]

By signing up, you understand and agree that your data will be collected and used subject to our Privacy Policy and Terms of Use.

MŪSŲ DAŽNIAI

MŪSŲ DAŽNIAI

0%