Naujienos

Saugaus eismo renginiuose motociklininkams – ir Gineso rekordininkas

today2023-04-25 78

Background
share close

 

Jau netrukus prasidės intensyvus motociklų sezonas, į kelius po žiemos pertraukos išriedės ir patyrę, ir dar tik pradedantieji motociklininkai. Kaip teigia specialistai, dažnu atveju nelaimių keliuose motociklininkai galėtų išvengti, jei turėtų bent vos vos daugiau patirties ir supratimo. Tačiau tam būtina tobulinti savo įgūdžius bei žinias. Todėl motociklininkai balandžio pabaigoje kviečiami į saugaus eismo renginius Kaune, Marijampolėje ir Trakuose.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos inicijuotuose renginiuose motociklininkų lauks susitikimai su motociklų sporto federacijos bendruomene, Gineso rekordininko Šarūno Kezio bei stunt-riding komandos pasirodymai, sportinių motociklų paroda, pokalbiai su specialistais apie saugaus vairavimo pagrindus ir įvairūs praktiniai užsiėmimai motociklininkams.

Praktinių užsiėmimų metų specialiai įrengtose trasose motociklininkai galės išbandyti motociklo važiavimo krypties staigaus keitimo technikas išvengiant kliūties. Taip pat šiose trasose motociklininkais bus supažindinti su optimalaus ir greito posūkių įveikimo principais. Ekspertai motociklų vairuotojus renginiuose supažindins su greito pajudėjimo iš vietos bei ekstremalaus stabdymo pagrindais, atkreips dėmesį į fizinio pasirengimo specifiką ir, žinoma, į sezono pradžioje motociklininkų keliuose tykančius pavojus.

Renginiuose veiklos ras ne tik motociklų vairuotojai, bet ir atvykę į renginius su šeima – visų renginių metu vyks ir “Baltojo zebriuko” saugaus eismo pamokos vaikams.

Na o tam tikra šio ciklo renginių kulminacija taps stunt-riding pasirodymai su Šarūnu Keziu priešakyje. Tai visame pasaulyje žinomas motoakrobatas, kuriam priklauso ir Gineso rekordas – dar ar 2018-aisiais Jungtiniuose Arabų Emyratuose Šarūnas per minutę ant vieno motociklo rato sugebėjo apsisukti net 36 kartus.

Kaune renginys vyks balandžio 28 d. prekybos miestelio “Urmas” aikštelėje. Balandžio 29 d. visi norintys patobulinti savo įgūdžius kviečiami rinktis į Marijampolės centrinę aikštę. Tuo tarpu Trakuose šis renginys vyks balandžio 30 dieną, Karaimų gatvės atkarpoje nuo Nepomuko koplytstulpio. Kaune saugaus eismo renginys motociklininkams prasidės 14-ą valandą, o Marijampolėje bei Trakuose šie renginiai prasidės 11-ą valandą.

Renginius inicijuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija. Drauge su partneriais Lietuvos motociklų sporto federacija, saugaus eismo renginių motociklininkams ciklą organizuoja radijo stotis “Extra FM”. Į renginius kviečia motociklininkas Arūnas Gelažninkas

Written by: Extra FM

Rate it

Ankstesni straipsniai

Naujienos

Kviečiame į saugaus eismo renginius

Mokytis vairuoti saugiai kviečia ir lenktynininkai Kai eismo sąlygos sudėtingos, daug nelaimių keliuose įvyksta dėl vairuotojų patirties stokos ir paprasčiausio neapdairumo. Kaip teigia lenktynininkai, dažnu atveju avarijų būtų galima išvengti, jei vairuotojai turėtų bent vos vos daugiau patirties ir supratimo. Tačiau tam būtina tobulinti savo įgūdžius bei žinias. Todėl kviečia vairuotojus į šiam tikslui skirtus renginius Kaune, Vilniuje bei Alytuje. Juose su visais apsilankiusiais savo patirtimi dalinsis ne tik tituluoti […]

today2022-11-30 122


Electro Music Newsletter

Don't miss a beat

Sign up for the latest electronic news and special deals

EMAIL ADDRESS*

[contact-form-7 404 "Nerasta"]

By signing up, you understand and agree that your data will be collected and used subject to our Privacy Policy and Terms of Use.

MŪSŲ DAŽNIAI

MŪSŲ DAŽNIAI

0%