SUSISIEKITE SU MUMIS

KONTAKTAI

Prieš 20 metų savo transliacijas pradėjusi 97,2 MHz dažniu ir 1W galia Kaune, šiandien radijo stotis EXTRA FM yra didžiausias privačių vietinių radijo stočių tinklas Lietuvoje, kurio transliacijų teritorijoje gyvena daugiau kaip 60 proc. šalies gyventojų.

ALL THE BESTS HITS – tokiu šūkiu radijas pasitinka savo klausytojus eteryje. Tai kruopščiai atrinkti, pasaulinio pripažinimo, apdovanojimų, milijoninių perklausų sulaukę kūriniai. Tai muzika, kuri verčia iš   lovos, įkvepia naujiems tikslams ir siūlo stabtelti puikiausioje šiandienos akimirkoje. EXTRA FM eteryje puikiai dera informacinės, pramoginės laidos ir jos didenybė MUZIKA. Kurdami kokybišką turinį vadovaujamės tik patikrintais informacijos šaltiniais. 

Kalbant apie komandą, čia dirbantys žmonės iš tiesų nedirba. Jie mėgaujasi. Viskuo. Kūrybiniu procesu, rengdami laidas, kurdami reklamas, prisidėdami prie svarbių visuomenei socialinių projektų, klausydamiesi muzikos naujienų. Juos įkvepia ne tik muzika, juos įkvepia klausytojai, kurie klauso, rašo ir girdi. 

NORIME JUS GIRDĖTI

  Electro Music Newsletter

  Don't miss a beat

  Sign up for the latest electronic news and special deals

  EMAIL ADDRESS*

  [contact-form-7 404 "Nerasta"]

  By signing up, you understand and agree that your data will be collected and used subject to our Privacy Policy and Terms of Use.

  MŪSŲ DAŽNIAI

  MŪSŲ DAŽNIAI

  0%