Naujienos

V. Zelenskis „Grammy” apdovonojimų metu: palaikykite mus visais įmanomais būdais. Tik ne tyla

today2022-04-04 145 2

Background
share close

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sekmadienį vykusių „Grammy“ apdovanojimų metu kreipėsi į muzikos pasaulį ir paragino palaikyti jo šalį.  V. Zelenskio vaizdo įrašas buvo parodytas prieš dainininko Johno Legendo pasirodymą, per kurį jis atliko dainą „Free“ kartu su ukrainiete dainininke Mika Newton, muzikante Siuzanna Iglidan ir poete Liuba Jakimčuk.

„Karas. Kas galėtų būti didesnė priešingybė muzikai. Sugriautų miestų ir nužudytų žmonių tyla“, – sakė V. Zelenskis.

„Mūsų vaikai piešia skriejančias raketas, o ne krentančias žvaigždes. Daugiau kaip 400 vaikų buvo sužeisti, o 153 vaikai žuvo. Ir mes niekada nepamatysime jų piešiančių“.

„Mūsų tėvai džiaugiasi atsibudę ryte. Bombų slėptuvėse. Bet gyvi. Mūsų artimieji nežino, ar vėl susitiksime. Karas neleidžia mums pasirinkti, kas išgyvens, o kas liks amžinoje tyloje“. V. Zelenskis kalbėjo toliau : „Mūsų muzikantai dėvi ne smokingus, o šarvines liemenes. Jie dainuoja sužeistiesiems. Ligoninėse. Net tiems, kurie jų negirdi, bet muzika vis tiek prasiveržia. „Mes giname savo laisvę gyventi, mylėti, skambėti. Savo žemėje kovojame su Rusija, kuri savo bombomis neša siaubingą tylą. Mirtiną tylą“.

„Užpildykite tylą savo muzika. Užpildykite ją šiandien. Kad papasakotumėte mūsų istoriją. Pasakokite tiesą apie šį karą savo socialiniuose tinkluose, per televiziją. Palaikykite mus visais įmanomais būdais. Tik ne tyla“. „Ir tada ateis taika. Į visus mūsų miestus, kuriuos karas naikina… Jie jau dabar yra legendos. Bet aš turiu svajonę, kad jie būtų gyvi. Ir laisvi. Laisvi, kaip jūs ant „Grammy“ scenos“.

Written by: Viktorija

Rate it

Ankstesni straipsniai

Naujienos

Karo dienoraštis. Dmytro Levus: 29 Rusijos invazijos į Ukrainą diena

Sveiki, mieli lietuviai ir kitų Europos šalių piliečiai. Aš esu Dmytro Levus, gyvenu ir dabar esu Ukrainos sostinėje Kijeve. Mūsų šalyje vyksta karas. Karas su Rusija, kuri mus užpuolė prieš aštuonerius metus, nors ji tai idiotiškai neigė, ir jau praėjo dvidešimt devynios dienos, kai Rusija atvirai įsiveržė į Ukrainą. Mano pažįstamas iš Gruzijos Gela Vasadze neseniai pastebėjo, kad jei šis karas būtų prasidėjęs epochoje, kurią mes vadiname viduramžiais, jis būtų […]

today2022-03-24 123 1


Electro Music Newsletter

Don't miss a beat

Sign up for the latest electronic news and special deals

EMAIL ADDRESS*

[contact-form-7 404 "Nerasta"]

By signing up, you understand and agree that your data will be collected and used subject to our Privacy Policy and Terms of Use.

MŪSŲ DAŽNIAI

MŪSŲ DAŽNIAI

0%