Žurnalistų namai

pokalbis su Gražina Šmigelskiene

today2022-10-06 30

Background
share close

Miestų merai bus renkami tik kitąmet, o Seimas tik įpusėjo savo kadenciją. Tačiau karas Ukrainoje ir įtampa dėl tarptautinės politikos bei nuolat brangstančio gyvenimo jau dabar rodo, kiek daug žmonių patiria stresą ir spaudimą. Daugelis jų yra gana pesimistiškai nusiteikė ir dėl ateities. Štai vienos opozicinės politinės jėgos užsakymu šių metų liepos antroje pusėje atlikta reprezentatyvi gyventojų apklausa parodė, kad septyni iš dešimties Lietuvos gyventojų mano, jo reikalai šalyje iš esmės blogėja. Kodėl žmonės tokie dideli pasimistai, jei politiniai lyderiai nuolat tik ir kalba apie įvairias priemones, kurių jie imasi spręsdami problemas? Kas trukdo žmonėms tikėti šviesesne ateitimi?
Pokalbis apie tai su Gražina Šmigelskiene laidoje „Žurnalistų namai“ EXTRA FM radijo stoties eteryje ir socialiniuose tinkluose Facebook bei Youtube.
Gražina Šmigelskienė yra ilgiausiai leidžiamo Utenos apskrityje laikraščio „Anykšta“ bei to paties pavadinimo naujienų portalo vyriausioji redaktorė ir žurnalistė, o savo gyvenimo kelyje yra patyrusi ir politinės, ir kitokios veiklos. Todėl laidos viešnia dalinasi savo ilgametės patirties įžvalgomis apie visuomenės nuotaikas ir jas lemiančius veiksnius.


Žurnalistų namai

Rate it
Electro Music Newsletter

Don't miss a beat

Sign up for the latest electronic news and special deals

EMAIL ADDRESS*

[contact-form-7 404 "Nerasta"]

By signing up, you understand and agree that your data will be collected and used subject to our Privacy Policy and Terms of Use.

MŪSŲ DAŽNIAI

MŪSŲ DAŽNIAI

0%