freepik.com - 2017-04-19 06:45:54

Zodiako ženklai, kurie prisiriša prie žmonių per greitai

Zodiakas toks dalykas – vieni juo tiki ir aklai pasitiki, kiti numoja ranka ir palaiko tai paistalais. Tačiau norite tikėkite, norite ne, dažnai tam tikros savybės norom nenorom sutampa. Nors visi esame skirtingi, tačiau tam tikros tendencijos ir charakterio savybės yra linkusios kartotis. Zodiakas mums suteikia galimybę geriau pažinti save, arba paaiškina, kodėl esame linkę vienaip ar kitaip elgtis. Tad pateikiame zodiako ženklus, kurie yra itin prieraišūs prie kitų žmonių, ir lengviau pasiduoda meilės ir dėmesio kerams.

Dvyniai (Gegužės 21-Birželio20)

Pagrindinė problema ta, jog nesvarbu kas parodys bent kruopelytę dėmesio, jį suvoksite kaip rimtą ženklą pradėti santykius. Pradėsite fantazuoti apie įvairiausias ateities idėjas, ir kaip viskas tarp jūsų vystysis. Pririšite save prie įsivaizduojamų santykių vien tam, kad desperatiškai norite žmogaus šalia savęs. Kai tik žengsite pirmą žingsnį meilės link, vis labiau atsiduosite šiam jausmui, kol galų gale jame paskęsite.

Vėžys (Birželio 21-Liepos 22)

Jei teko būti šalia vėžio ženklo atstovo,tikriausiai žinote, jog tai vienas ištikimiausių, patikimiausių ir jaukiausių zodiako ženklų. Kai tik jie pajaučia stiprų emocinį ryšį su žmogumi, jie atiduos visą save ir visapusiškai atsiduos santykiuose. Kaip Vėžio ženklo atstovas jūs žinote, kaip geriausiai išreikšti meilę, kad partneriui niekada nekiltų klausimų, ar jį mylite. Niekada nieko nenuslepiate, kadangi vertinate tiesą ir pasitikėjimą. Būtent dėl to greitai prisirišate prie žmonių, kurie nors kartą jumis pasitikėjo ir atsivėrė.

Mergelė ( Rugpjūčio 23 – Rugsėjo 22)

Vienintelis dalykas, kurį turite žinoti apie Mergeles yra toks, jog jie vertina sunkų darbą ir optimizmą. Jie žino, kaip svarbu yra sunkiai dirbti, ir iškilus problemoms jie pirmieji pasisiūlo padėti. Jie ne iš tų, kurie savo problemas nustumia į antrą planą, ir apsimeta, jog viskas yra gerai. Jie atsiduoda užduotims ir pasitaikiusiems iššūkiams. Būtent dėl to jie greit prisiriša prie žmogaus, kuris santykius mato kaip rimtą įsipareigojimą ilgam laikui. Tik pasakykite, jog esate pasirengęs įsipareigoti, ir mergelė greitai atsidurs šalia.

Vandenis (Sausio 20- Vasario 18)

Nereikia vynioti žodžių į vatą – esate žmogus, siekiantis dėmesio. Geriausiai jaučiatės dėmesio centre, ir nekenčiate, kai jus ignoruoja ar atstumia. Tad tik parodžius atitinkamą kiekį dėmesio, greitai puolate į žmogaus glėbį. Tačiau ne trumpam, o itin ilgam laikui. Prisirišate prie žmogaus ypatingai greitai, ir ketinate jo nepaleisti visą likusį gyvenimą.

Žuvys ( Vasario 19 – Kovo 20)

Nėra kito tokio zodiako ženklo, kuris taip greitai prisirištų prie žmonių, kaip Žuvys. Jie visiškai supranta šio dalyko riziką, tačiau nenorėdami to pripažinti vis tiek leidžiasi į įvairias meilės avantiūras. Vienintelis būdas, kuris gali greitai prie jūsų pririšti šį zodiako ženklą, yra suteikti jaukumo pojūtį, ir užtikrinti meilę ir dėmesį. Kai tik jos pradeda jaustis pasitikinčios Jumis ir savimi santykiuose, galite būti užtikrinti, kad jūsų ryšys bus nenutraukiamas.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram