freepik.com - 2017-04-26 15:27:08

Zodiako ženklai, kurie niekada nenorės santuokos

Rimti gyvenimo įsipareigojimai tikrai ne kiekvienam. Yra žmonių, kurie, paklausti apie rimtus viską nuleidžia juokais, o mergina, paklaususi vaikino, kada tikėtis sužadėtuvių žiedo, lieka prie suskilusios geldos. Vedybos - pats rimčiausias gyvenimo įsipareigojimas. Ir ne tik būti kartu tol, kol mylėsi, tačiau net ir tada, kai bus itin sunku. Dauguma zodiako ženklų tame problemos nemato. Tačiau tam tikrų zodiako ženklų atstovai, pagalvoję apie vedybas, savo mintis kuo greičiau nukreipia kita linkme. Primename, jog tai išimtis, o ne taisyklė, tačiau gal atpažinsite bent kelis savo būdo bruožus, kurie padės suvokti, kodėl išširo "rimti" santykiai, ar dėl kokių priežasčių visuomet juokiatės draugų kompanijoje paklausti kada sumainysite žiedus.

Avinas

Dauguma šio ženklo atstovų gyvena pagal iš anksto nustatytas taisykles, ir gyvenimo standartus. Jie visuomet savimi didžiuojasi, kai pasiekia savo tikslų, ir kai suplanuoti dalykai pasiseka taip, kaip tikėtasi. Būtent laikydamiesi tokių principų, Avinai užsispyrusiai jų ir laikysis. O santuokos pagrindinė esmė, visuomet rasti kompromisą. Būtent dėl to dauguma žmonių ir pabėga nuo jūsų. Rimtos jūsų taisyklės, ir savo principų aukštinimas atbaido žmones, ir jie nusprendžia nešvaistyti laiko su Jumis. O ir Jums tai nesukelia didelių nepatogumų.

Dvyniai

Dalykas, kuris pats svarbiausias dvynių ženklo atstovams, tai bendravimas ir ilgi pokalbiai. Jie šarmingi, gerai jaučiasi pokalbyje, ir šalia jų visuomet smagu. Tačiau kai tik kalba pasisuka apie rimtus įsipareigojimus ir ilgalaikius santykius, dvyniai netikėtai užtils. Jie neišsakys savo nuomonės, ir geriau protingai patylės. Linksmai praleisti laiką ir papramogauti su dvyniais smagu, tačiau nesitikėkite iš jų ilgalaikių santykių.

Šaulys

Šaulys yra akivaizdus pavyzdys žmonių, kurie plaukia palei srovę. Jie be proto atsipalaidavę, laisvi žmonės, ir nemėgsta į gyvenimą žiūrėti per daug rimtai. Jie mėgsta būti šalia draugų, festivaliuose, ir apie nieką negalvoti. Lengvi, neįpareigojantys santykiai - šio ženklo kortelė. Tačiau kai viskas pradeda darytis rimta, šaulys atsitraukia. Jis visuomet šlovina nepriklausomybę ir laisvę, ir būtent rimti santykiai jiems asocijuojasi su šių svarbių dalykų suvaržymų, ir bendrų interesų priėmimu. O jie mėgsta būti nepriklausomi.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram