Designed by Freepik - 2017-02-03 09:21:30

Valentino dienos dovana JAM pagal zodiako ženklą

Žinoma, jog horoskopas gali atskleisti tokią žmogaus  pusę, apie kurią net nebūtumėme pagalvoję. Pateikiame Valentino dienos proga skirtas dovanas JAM, pagal jo zodiako ženklą.

Avinas - Padovanok jam bilietus į futbolo ar krepšinio varžybas. Gali eiti kartu, svarbiausia, leisk jam pasimėgauti!

Jautis - Jaučiai žinomi dėl savo praktiškumo. Tad neprašausite, jeigu Jaučio atstovams padovanosite šiltą megztinį, ar seniai norėtą šaliką.

Dvynys- Tokiam žmogui, kuris mėgsta naujus potyrius ir keliones, tikrai patiks trumpa išvyka į naują vietą, atsipalaidavimas Spa zonoje, arba kelionių knyga.

Vėžys- Kam reikalingos vakarienės mieste, kai vėžio svajonė - jauki vakarienė namuose, kurią gaminote kartu. Patikėkite, tai jam patiks labiausiai.

Liūtas - Turėkite omenyje, jog Liūtai mėgsta netradicinius šventės būdus, tad drąsiai galite išvykti su juo į trumpą kelionę, ar sugalvoti kažką netikėto. Labai jį nustebinsite.

Mergelė - Jei jūsų antra pusė domisi sveika gyvensena, jam tikrai patiks kokteilinė, arba sveikų kokteilių knyga. Jis jums padėkos.

Svarstyklės - Svarstyklės mėgsta prieraišumą. Tad neprašausite padovanoję jam šunelį, ar kitą , smulkesnį augintinį. Tai praskaidrins jam dienas, ypač, jei jis ne visada turi galimybę praleisti jas su jumis.

Skorpionas - Nusiveskite jį į renginį, pažiūrėti interaktyvų spektaklį ar pažaisti protmušį. Skorpionai mėgsta būti dalimi kažko, tad padovanokite jam tokią patirtį.

Šaulys - Pati tobuliausia dovana šauliui - ilgas pasivažinėjimas nematytomis vietomis, atrandant gražiausius kampelius. Tad čiupkite mašinos raktelius ir pasileiskite į kelionę.

Ožiaragis - Jis - stalo žaidimų megėjas. Padovanokite jam įdomų ir dar nežaistą stalo žaidimą, ir pasikvieskite draugus, patikėkite, toks vakaras jam taps labai įsimintinas

Vandenis - Nuvykite į renginį ar koncertą, netgi aukcioną. Jis mėgsta leisti pinigus ant prasmingų veiklų, tad nudžiuginsite jį suradusi tokį netikėtą sprendimą Valentino dienai.

Žuvys - Žuvų ženklo atstovai dievina muziką - neprašausite pasirinkę vakarienę gyvo garso koncerto fone, arba mylimo atlikėjo pasirodyme. Jis taps pačiu laimingiausiu, kad padovanojote jam tokią galimybę. 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram