freepik.com - 2017-03-29 13:37:57

Su kokiais zodiako ženklais nepatartina susitikinėti?


Avinas (03 21–04 20) Nepatartina susitikinėti su ožiaragiu. Avinai pasižymi taisyklių nepaisymu, o ožiaragiai - jų kurimu. Visuomet jausitės kritikuojami dėl savo stiliaus, veiksmų ir jausmų. Jūs spontaniškas, o ožiaragis niekur negali eiti prieš tai visko detaliai nesuplanavęs.Abu esate labai ambicingi, tačiau ožiaragis - visiškas darboholikas, tad savo santykius derinsite pagal jo boso užimtumą.

Jautis (04 21–05 20). Nepatartina susitikinėti su vandeniu. Kodėl? Nors jūs ir vadovaujatės tradicijomis ir nuostatomis, vandenis jums atrodo per daug griežtas ir nenatūralus. Širdyje esate geras, mielas ir šiltas žmogus, tačiau mėgstate prabangą. Tuo tarpu vandenis pasikliauja tik logika ir sąmoningumu, tad jūsų brangūs pomėgiai ir potyriai jų tikrai nedomina. Lovos reikalai gal ir bus audringi, tačiau realiame pasaulyje esate visiškai nesuderinami.

Dvyniai (05 21–06 21).Nepatartina susitikinėti su skorpionu. Gundymo menas tarp jūsų - pagrindinė santykių vinis. Erotiškos nuotraukos, flirtas - abu be to gyventi negalite.Tačiau dvyniai nori paekspermentuoti ir pažiūrėti kas iš to gausis, o skorpionas reikalauja aiškumo dar prieš pirmąjį bučinį. Tad jeigu jiems pasiduosite, užgošite savo asmenybę, o tai ilgaainiui pakenks jūsų santykiams.

Vėžys (06 22–07 22) Nepatartina susitikinėti su šauliu. Šaulys į jūsų gyvenimą galį įsiveržti tarsi viesulas, ir greitai iš jo pasišalinti. Jums norisi jaukumo ir švelnių vakarų prie židinio būnant vienu du, o šauliui norisi keliauti, patirti ir pamatyti. Šaulys nesupras, kodėl vietoj iškylos gamtoje, turite važiuoti pas tavo tėvus, ir pasitaikius progai tikrai jus pašieps. Šis stumdymasis poroje atneš tik skaudžius potyrius ir prisiminimus.

Liūtas (07 23–08 22) Nepatartina susitikinėti su žuvimis. Svajingos ir plaukiančios žuvys jus sudominti gali tik labai trumpą laiko tarpą, ir parodyti, ką reiškia gyventi ramų ir harmoningą gyvenimą. Tačiau išėjus iš fantazijos zonos, jus pradės erzinti jų depresijų priepoliai ir iš niekur kylantys ginčai. Kadangi jūs - liūtas, viską priimsite asmeniškai, ir kai pasijusite ignoruojamas tiesiog dėl prastos žuvų dienos, jus tas pradės itin erzinti.

Mergelė (08 23–09 22). Nepatartina susitikinėti su svarstyklėmis. Nors jūsų pirmieji pasimatymai žadės gerus santykius, tačiau bėgant laikui pamatysite, jog tai niekur neveda. Svarstyklės kalba abstrakčiai, o jums reikia konkretumo. Joms sunku suplanuoti savo vakarą, nes bet kada planai gali pasikeisti, ką jau bekalbėti apie romantiškus santykius, kuriems, kad ir po metų laiko, jie supras esantys nepasirengę. Jūsų kantrybė pamažu prislobs, kol galiausiai tapsite piktas žmogus, ir norėsite padaryti išvadas.

Svarstyklės (09 23–10 23). Nepatartina susitikinėti su mergelėmis. Nors jos ir apsiskaičiusios, kulturingos asmenybės, ir iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti jums idealiu partneriu, nusileiskite iš padebesų. Jos siekia tik savo gyvenimo motyvacijos, ir noro pasiekti daugiau. Jos taupios, o jums dėl brangaus žmogaus nieko negaila. Tad finale, jos pradės jus kritikuoti, ir neatlaikę spaudimo spruksite šalin.

Skorpionas (10 24–11 22). Nepatartina susitikinėti su dvyniais. Nors jums atrodo, kad esate pasirengę juos pakeisti, bėgant laikui suprasite, jog tai neįmanoma. Dvyniai nepastovūs, ir jie skatins jus pavyduliauti dėl kiekvienos smulkmenos. Norėsis tikrinti jų telefoną, žiūrėti kiekvieną jų žvilgsnį, kol tapsite išprotėjusiu ir pavydžiu fanatikų, kuris, galų gale liks paliktas.


Šaulys (11 23–12 21) Nepatartina susitikinėti su vėžiu.  Kulturingi vėžiai jums gali tapti tik labai gerais draugais. Meilėje jie bus per daug lipšnūs ir meilūs, o to jūs nemėgstate. Jau po trečio pasimatymo vienas kitą matysite tik kaip gerą draugą, kadangi mielos žinutės, ir bučinukai prieš naktį ves jus iš proto.


Ožiaragis (12 22–01 19). Nepatartina susitikinėti su avinu. Jūsų biolaukai tiesiog nesutampa. Jeigu ieškote žmogaus, kuris iš jūsų daug reikalautų, ir norėtų visur vykti kartu - prašom. Jie mėgausis jūsų šlove, bus visuomet šalia, ir kartais net pravers jūsų piniginę. Kol jūs siekiate savo tikslų, jie mėgaujasi patogiu gyvenimu šalia. O tai ilgai tikrai nesitęsia.

Vandenis (01 20–02 18).Nepatartina susitikinėti su jaučiu. Nors ir labai žavitės jaučio romantinėmis galimybėmis, jų aistra gali jus varginti. Jūs negalite suprasti,kodėl tūkstantį kartų per dieną reikia kartoti kaip juos mylite, ir kaip į miestą galite eiti be jų. Jūs humaniškas ir nesivaikote prabangos, o jautis kiekvieną galimybę norės išnaudoti maksimaliai, pasitelkus nemažą sumą pinigų. Skirtingi požiūriai sužlugdys šiuos santykius.
 
Žuvys (02 19–03 20). Nepatartina susitikinėti su liūtu. Norite numigti ir ramiai pabūti? Visų pirma turėsite atsiklausti liūto, kuris pakvietęs puodeliui kavos, norės nuvykti ir į klasės susitikimą ar triukšmingą vakarėlį, į kurį turėsite jį palydėti. Jie nori tik pasirodyti, o jums svarbu vidinė harmonija. Ir kadangi jis taip pasitiki savimi, visuomet jausitės tarsi jums kažko trūktu - pasitikėjimo, grožio ar net gražesnio balso - dėl visko būsite pašiepiami.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram