freepik.com - 2017-02-24 08:52:56

Slapčiausios Jūsų zodiako ženklo silpnybės

Avinas (03 21–04 20) Puolimas. Esate linkę pulti žmogų ir išlieti visą savo pykti ant kito, jei tik jaučiate, kad žmogus kalba tai, kas Jums nepatinka. Pykčio metu, niekada nesiekiate kompromiso, o pasirenkate vieną pusę kurią palaikote. Jums tikrai nereikia visuomet pulti žmogaus, kai tik išgirstate, kas jūsų netenkina. Tokiu būdu, patirsite mažiau streso, ir ramiau gyvensite.

Jautis (04 21–05 20) Perdėta paguoda sau. Ne, jums nereikia valgyti dar vieno picos gabaliuko. Ir ne, nereikia papildomo ledų rutuliuko. Jus vis randate būtų kompensuoti patirtą žalą maistu, arba žalingais įpročiais. Stenkitės paskaityti knygą, nueiti pasportuoti. Jeigu kaskart susidūrus su stresu jį kompensuosite nesveika mityba, padarysite sau daugiau žalos, negu naudos.

Dvyniai (05 21–06 21)Debatai. Ne visi nori girdėti jūsų nuomonę kiekvienu klausimu. Tad liaukitės galvoti, kad turite save išreikšti visur ir visada. Prikaskite liežuvį, ir palinksėkite galva. Nėra jokio tikslo kelti debatus ten, kur jie nebūtini, ir ieškoti prasmės ir esmės visuose pokalbiuose. Dažniausiai inicijuojate pokalbį tam, kad paglostytumėte savo ego, ir įrodytumėte, kad esate apsiskaitęs ir labai mąslus. Nedemonstruokite savo nuomonės tol, kol jūsų nepaprašto.

Vėžys (06 22–07 22) Mama. Jūsų gyvenime per daug dominuoja mamos vaidmuo. Be abejo, dviem atvejais. Arba ji Jums labai daug reiškia, arba jūs tiesiog nenorite jos nuvilti, ir darysite viską, kad tik jai įtiktumėte. Be jokios abejonės, jūs turite rūpintis brangiausiais žmonėmis, tačiau nereikia visko mesti, tik pamačius mamos skambutį telefone. Pasikalbėkite su savo tėvais, ir raskite visiems naudingą sprendimą.

Liūtas (07 23–08 22) Komplimentai. Jūs tiesiog dievinate, kai kiti sako Jums komplimentus. Ir šis dėmesys jums niekada neatsibosta. Jus turi pristatyti kaip patį geriausią žmogų grupėje, antraip jausitės nepatogiai, ir nenorėsite bendrauti. Kartais pravartu šiek tiek pasikuklinti, kad netaptumėte dėmesio centru, ir nevargintumėte aplinkinių.

Mergelė (08 23–09 22) Sutrikimas. Jūs esate kontrolės maniakas. Visuomet turite įsitikinti, kad viskas yra pagal jūsų standartus, o jei viskas kitaip, jūs to netoleruojate. Ir šią taisyklę taikote tiek žmonėms, tiek situacijai ir daiktams, supantiems jus. Visuomet turite savo perspektyvą kiekvienoje situacijoje, ir jeigu ji nepriimtina kitiems, galite tiesiog ramiai pasišalinti ir būti kategoriškas. Tapkite lankstesniu, nes gyvenime galite prarasti daug puikių galimybių.

Svarstyklės (09 23–10 23) Galvojimas. Esate toks išsilavinęs, kad visuomet tai pabrėžiate. Perdėtai apgalvojate, ir visuomet pakritikuojate, tačiau visada atsitraukiate kai reikia priimti sprendimus. Nesugebate išsirinkti restorano, ar pasirinkti karjeros krypties, kadangi visada pasvarstote apie viską tiesiog per ilgai, ir galimybės turi tokią savybę – jos gali greitai dingti. Tad kartais leiskite sau ir savo protui atsipalaiduoti.

Skorpionas (10 24–11 22 ) Atstūmimas. Jūs esate tokio tipo žmogus, kuris nepripažįsta žodžio ne. Jūs turite būti supratingesnis, ir priimti šį trumpą žodį, kai viskas vyksta ne pagal planą. Negalite gauti viską, ko tik norite, ir turite sau pripažinti, jog kartais galite likti atstumtas dėl savo kategoriškumo ir nemokėjimo priimti kritikos. Išmokite rasti kompromisą.

Šaulys (11 23–12 21) Nesutarimai. Jūs tiesiog esate alergiškas kitoms nuomonėms. Negalite pakęsti, kai kažkas turi kitokį požiūrį negu jūs. Manote, kad esate visuomet teisus, ir visi kiti, kurie mano kitaip, yra ne tokio mastymo, ir galvoja ne taip. Jums reikia tapti labiau pasaulietišku ir supratingesniu, kitaip savo aplinkoje galite prarasti labai daug žmonių, kuriems tenka su jumis bendrauti.

Ožiaragis (12 22–01 19) Darbas. Jūs esate tikras darboholikas. Visuomet priimate visas galimybes, apsikraunate krūva darbų, ir to pasekoje, nespėdami visko įvykdyti, raginate kitus žmones atlikti savo darbus, ir taip juos erzinate savo neapsisprendimu. Pailsėkite, ir pasiimkite atostogų, o darbo galimybes derinkite su savo užimtumu.

Vandenis (01 20–02 18) Problemų sprendimai. Praktiškai, esate visiškai nešališkas žmogus. Jūs stumiate problemas nuo savęs iki tol, kol neturite visiškai aiškios nuomonės, kaip reaguoti. Tokiu būdų, labai daug žmonių ir perspektyvų iš jūsų gyvenimo pasišalina be jokios pagrįstos priežasties. Jiems tiesiog nusibodo laukti jūsų.

 Žuvys (02 19–03 20) Liūdesys. Jei jau nuotaika bloga – jūs visais būdais stengsitės į ją pasinerti. Neieškote šviesos spindulėlio, ir leidžiate sau depresuoti, kai tuo tarpu niekas nesupranta, kodėl tai darote. Tokiu būdų visiškai atstumiate artimus žmones, nes neleidžiate jiems paklausti, kas negerai. Turite įskiepyti sau šiek tiek optimizmo ir prisileisti aplinkinius.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram