freepik.com - 2017-05-02 06:44:46

Psichologas atskleidžia, ką reiškia dažniausiai sapnuojami vaizdai

Dauguma psichologų jau nuleido rankas norėdami išsiaiškinti, ką gi reiškia sapnuoti vienus ar kitus reiškinius bei vaizdus. Po sukrečiančių ir ryškių sapnų skubame jų reikšmės ieškoti sapnininkuose ar internete. Tačiau žymus psichologas Ian Wallace, išsiaiškinęs daugiau kaip 150.000 sapnų per savo 30metų praktiką, pateikia paaiškinimus tų sapnų, kurie žmonėms kartojasi dažniausiai.

Rasti nenaudojamą/tuščią/apleistą kambarį.

Ką tai reiškia? Kambariai namuose dažniausiai atspindi mūsų charakterio savybes. Tad sapnuose radus apleistą/nenaudojamą kambarį, reiškia neatskleistus talentus, kuriuos netrukus pastebėsite.

Ką reikia daryti? "Kuo daugiau laiko skirsite sau ir savo hobiams, tuo greičiau atsidarys visos gyvenimo durys ir galimybės" - teigia psichologas.

Nekontroliuojama autotransporto priemonė

Ką tai reiškia? Mašina ar kita trasporto priemonė reprezentuoja jūsų progresą įvairiose situacijose. Gali būti, jog sapnuojant tokius sapnus, realiame gyvenime susiduriate su iššūkiais ir nesuvaldote situacijos.

Ką reikia daryti? "Vietoje to, kad bandytumėte kontroliuoti situaciją, leiskite sau atsipalaiduoti, ir būtent jūsų instinktai jus nuves prie teisingiausio kelio"- teigia psichologas.

Sapne nukristi/kristi

Ką tai reiškia? Jei jaučiate, kad krentate sapne, tai reiškia, kad realiame gyvenime kažko įnirtingai laikotės. Jums reikia tiesiog atsipalaiduoti.

Ką reikia daryti? "Vietoje to, kad primygtinai laikytumėtės situacijos, kurioje esate, turite leisti gyvenimui viską sudėlioti į savo vietas. Atleiskite vadeles ir laukite pokyčių"- teigia psichologas.

Sapne skirsti/skraidyti

Ką tai reiškia? Sapne skraidyti ar skristi reiškia, jog jūs paleidote ilgai varginančią situaciją, ir nusimetėte naštą nuo pečių.

Ką reikia daryti? "Net jei po kurio laiko ir gailėsitės tokio laisvės pojučio, netikėtos sekmės, tačiau pojūtis nusimetus sunkų akmenį gyvenime bus daug geresnė išeitis, negu kankinti save su sunkiomis atsakomybėmis"- teigia psichologas

Sapnuoti, jog esate nuogas tarp daugybės žmonių/nuogumas

Ką tai reiškia? Mes pasirenkame savo išvaizdą ir aprangą pagal tai, kaip norime save reprezentuoti. Būti nuogam publikoje reiškia, jog gyvenime jaučiatės ne savo vietoje, ir pastangos kažkam įtikti eina per niek.

Ką reikia daryti? "Kad ir kaip bijote atsiverti ir parodyti, koks iš tiesų esate, stenkitės išlaisvinti tikrąjį save, ir leisti jus pažinti"- teigia psichologas.

Nerasti tualeto/vonios kambario

Ką tai reiškia? Tualetas sapne dažnai reiškia pagrindinius mūsų gyvenimo poreikius. Sapnuojant jį, reiškia, jog negalite realiame gyvenime išreikšti tikrųjų savo jausmų ir reikalavimų.

Ką reikia daryti? "Praleiskite daugiau laiko galvojant apie tai, ko reikia jums, o ne kitiems"- teigia psichologas.

Iškritęs dantis

Ką tai reiškia? Dantis simbolizuoja pasitikėjimą ir jėgą, kurią jaučiate, tad sapne tai - tikrai ne mirties ženklas, tačiau gali būti, jog susidursite su situacija, kuri pareikalaus daugybės jėgų, jausite sugniuždyti.

Ką reikia daryti? "Vietoje to, kad lauktumėte blogiausio, pasistenkite atsipalaiduoti ir pergalvoti visus savo veiksmus"- teigia psichologas

Būti gaudomu/nuo kažko bėgti

Ką tai reiškia?Gali būti, jog bėgate nuo atsakomybės, arba žinote, kad laukia sunkus sprendimas, kurio baigties nežinote.

Ką reikia daryti? "Parodykite savo ambicijas ir stokite akis į akį su iškilusia problema. Viskas taps išsprendžiama"- teigia psichologas.

 

 

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram