© Jon Nok / SWNS - 2017-04-12 11:14:02

Pavojingiausios pasaulyje kelionių vietos

Neretai savo atostogas įsivaizduojame paplūdymyje, su gaiviu kokteiliu, ir žydra jūra. Mėgstantiems ekskursijas, pasirenkame pažintinę kelionę. Tačiau pasaulyje egzistuoja tokios vietos, į kurias nesiveržia vykti net didžiausi ekstremalai. Pristatome pačias pavojingiausias pasaulio vietas, į kurias keliauti nerekomenduojama.

Death Valley, JAV. Nors žemė - mūsų namai, tačiau Death Valley yra lyg pragaras žemėje. Šios įspūdingos dykumos turi pačią aukščiausią temperatūrą pasaulyje, net +56,7 C. Kad ir koks atsparus karščiui bebūtumėte, šioje vietoje, neturint vandens, žmogus gali išgyventi tik 14 val.

Danakil dykumos, Eritrea. Nors čia šiluma siekia "tik" +50 C, Danakil dykumoje gausu vulkanų, geizerių, ir net toksinių dujų. Sunku įsivaizduoti, kas vyksta šioje vietoje, turinčioje pavadinimą "Pragaras žemėje". Ir nors ši vieta pritraukia gausybę ekstremalų, nevalia pamiršti, jog be patyrusio gido į šią vietą įžengti draudžiama.

Vašingtono kalnai, JAV. Teigiama, jog šiuose kalnuose yra pats greičiausias vėjas pasaulyje - net 327km/h. Ne tik vėjas, tačiau ir šaltis -40C, paverčia šią vietą itin pavojingą lankytojams. Šiame kalne pabūvoję žmonės savo patirtį prilygina ir Everestui.

Sinabung ugnikalnis, Indonezija. Sumatroje esantis ugnikalnis yra vienas aktyviausių visame pasaulyje. Dažni išsiveržimai palieka žmones  be gyvenamosios vietos, o visas miestelis yra padengtas lava ir pelenais. Paskutinis išsiveržimas čia buvo 2016m. Vasario 27. Ir niekas negali pasakyti, kas bus rytoj.

Gyvačių sala, Brazilija. Ši vieta pripažinta viena pavojingiausių visame pasaulyje. Priežastis - paprasta. Šioje saloje knibždėte knibžda įvairiausių rušių nuodingų gyvačių. Pati baisiausia salos istorija nuskambėjo tada, kai švyturio prižiūrėtojas buvo užpultas gausybės gyvačių, ir numirė. Brazilijos vyriausybė griežtai uždraudusi net koją įkelti į šią salą.

Madidi nacionalinis parkas, Bolivija. Iš nuotraukos atrodo, jog tai rami ir saugi vieta. Tačiau joje pati agresyviausia ir pavojingiausia fauna pasaulyje. Bet koks įkandimas, ar įdrėskimas gali atnešti pavojingas infekcijas ir negalavimus.

Bikini Atoll, Maršalo salos. Nuotraukoje - tikras rojus. Tačiau ši vieta - tikra nuodingų medžiagų testavimo programų lokacija, kurioje radiacijos lygis - nežmoniškas. Žmonės, gyvenantys čia buvo priversti išsikeldinti, ir net dabar ši vieta netinkama net gyvūnams - radiacijos kiekis šioje saloje paskatina vėžio atsiradimą.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram