East Idaho News - 2017-03-10 13:05:27

Neįtikėtina - aštuonmetis išgelbsti savo tėvą nuo mirties

Aplink mus - pilna herojų, tačiau ne visuomet juos pastebime. Kai 8 metų berniukas stojo akistaton su ekstremalia situacija, nepabūgo, o puolė gelbėti savo tėvą.

Vyresnėlis jo brolis, Masonas, ir jų tėvas, garaže remontavo automobilį. Mason susižeidė ranką, ir suskubo nueiti pasiimti vaistinėlės. Tuo metu, berniukų tėvas toliau krapštėsi prie mašinos - ardė jos variklį. Mažylis stebėjo, ka veikia jo tėvas, kol suprato, jog jam nesiseka. Kaip tik tuo momentu, mašinos pakelėjas neatlaikė - ir mašina užgriuvo ant tėvo jį prispausdama tiesiai krūtinės srityje.

Tėvas pradėjo šauktis pagalbos, tačiau vyresnėlis jo negirdėjo. Jaunasis berniukas čiupo vaistinėlę, tačiau suprato, jog ji jam šiuo metu nepadės. Tėvas, prašydamas pagalbos palaipsniui prarado sąmonę, ir jo likimas pakibo ant plauko.  Kadangi žinojo, kad mašinos svorio berniukas vienas nepakels, jis prarado visą viltį. Tačiau 15 min berniukas stengėsi pakelti mašinos pakelėją, jog išgelbėtų savo tėvą nuo jį prispaudusio svorio. Galų gale, jam tai pavyko, ir jis sugebėjo išspręsti šią ekstremalią situaciją. Vyras buvo nuvežtas į ligoninę, jam nustatyta 13 kaulų lūžiu.

Vieni tai vadina stebuklu, kiti negali patikėti, tačiau jei ne šio berniuko drąsa, jis seniai nebeturėtų savo tėvo. O tai paskatina likti budriems, ir padėti bet kokioje stuacijoje.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram