freepik.com - 2017-02-28 12:19:46

Mokykla suaugusiems - išmokti gyventi užaugus

Užpildyti mokesčius, gaminti valgyti, neskambinti mamai dėl kiekvieno menkniekio, su kuriuo nežinai kaip susidoroti – tai kiekvieno suaugusio žmogaus kasdienybė, su kuria turėtumėme susidraugauti kai tik mums sukanka pilnametystė. Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip gali atrodyti.

Portlande, Meine, atsidarė mokykla, kuri sukurta suaugusiems, kurie vis dar pasimetę augimo procese ir nesusidoroja su kasdieniniais iššūkiais. Mokykloje mus moko kaip skaičiuoti ir rašyti, kada vyko pasauliniai karai, tačiau įžengus į suaugusio gyvenimą pamatome, kad iš tiesų nieko nemokame.

Mokslai šioje mokykloje mokami, o tiems, kurie negali dalyvauti paskaitose, taikomas mokymasis internetu. Galėsite išmokti finansų srities, santykių sferos, sveikatos ir kitų labai reikalingų įgūdžių tik už 19,99$.

Ši mokykla skirta tiems, kurių tėvai vaikystėje neskyrė namų ruošos darbų, nemokė pildyti mokesčių, ar rūpintis savimi patiems. Tie, kurie šiuos malonumus turėjo nuo mažų dienų, mokykloje neatras nieko naujo. O tie, kas nuspręs čia mokytis suvoks, kad jie – ne vieninteliai tokie, kurie nesusigaudo suaugusių žmonių pasaulyje.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram