freepik.com - 2017-04-13 08:05:50

Kokia jūs mergina pagal zodiako ženklą?

Avinas (03 21–04 20). Jūs esate vienas patraukliausių ir traukiančių zodiako ženklų. Jūsų švytėjimas persiduoda darbe, kai visi nori kurti bendrus projektus su Jumis, ir santykiuose, kai dauguma nori su Jumis draugauti. Kartais jūsų nuotaikos svyruoja, ir partneriui gali būti sunku suprasti, ko jūs iš tiesų norite. Kai tik rasite savo antrą pusę, būsite pasiryžusios gyventi su jais iki pat gyvenimo galo. Tačiau pykčiai su Jumis sunkiai pakeliami. Jūs sakote tai, ką tuo metu galvojate, ir nejaučiate ribų, kai kažkas jus išerzina. Kai pastebite, kad reikalai tapo nekontroliuojami, jūs tyliai pasitraukiate. Žodžio atsiprašau jūsų žodyne čia nėra. Kaip sutiksite savo žmogų? Vakarėlio metu, ar viešoje erdvėje jūsų akys tiesiog susitiks, ir pajutę seksualinę energiją suprasite, kad tai Jis. Po pirmos nakties tapsite neišskiriami. Kaip jūs išsiskiriate? Jūs tiesiog iškeliate jiems dramą. Iš niekur. Ir pamatę jų reakciją, juos paliekate.

Jautis (04 21–05 20). Esate labai praktiškas žmogus. Kol aplink visi susitikinėja su netinkamais partneriais, jūs net nepagalvojate apie tai. Niekas nesako, jog esate nuobodi, tačiau jūs nemėgstate rizikos. Kam leistis į nuotyki su simpatišku vaikinu bare, kai puikiai žinote, jog jūsų kaimynas, su kuriuo sutariate labai gerai, puoselėja šiltus jausmus? Nors tarp jūsų aistros ir nebus, tačiau viskas taip..patogu? Patogu bus tris mėnesius, kol viskas atsibos. Kaip sutiksite savo žmogų?Nežinome. Jie tiesiog bus šalia ilgą laiką, kol suprasite, kad reikia kažką pradėti. Kaip jūs išsiskiriate? Jūs tiesiog juos metate, prieš tai ant lapo sudėliojusi visus pliusus ir minusus. O jų atsiranda kur kas daugiau.

Dvyniai (05 21–06 21). Su Jumis viskas labai paprasta, esate labai šarminga, ir traukiate prie savęs žmones. Štai dėl ko dauguma jūsų santykių prasidėjo platoniškai. Su jumis labai linksma, kadangi visuomet sugalvojate, ką norite veikti pasimatymuose. Mini golfas? Žinoma. Filmų festivalis tik suaugusiems? Žinoma. Esate itin pasitikinti savimi, ir aplink jus esantys žmonės nejučia pradeda jaustis taip pat. Tačiau sarkazmas ir per didelis pasitikėjimas kartais pradeda erzinti. Kaip sutiksite savo žmogų? Gali būti, jog draugų rate jau ilgai stebite vienas kitą, ir vieną dieną jūs tiesiog pasiūlysite nueiti kavos, ir viskas. Po valandos jie susižavės jūsų šarmingumu, ir jūs lengvai apsuksite juos aplink piršta. Kaip jūs skiriatės? Kai jie paklaus, ar norite kartu apsigyventi, jūs pasimesite. Kai tai apgalvosite, ir pasikonsultuosite su būriu savo draugių, nuspręsite, jog visgi nesate taip įsimylėjusi.

Vėžys (06 22–07 22). Jūs tiesiog negalite pripažinti, jog kažkas gali jus mylėti. Kadangi turite nemažai psichologinių problemų, ir nepasitikėjimas savimi veržiasi per kraštus. Kaip partnerė esate jautri ir mylinti, tačiau tik su tais žmonėmis, kurie yra tokie patys, kaip jūs. Ir problema tame, jog jūs žiūrite į tokius pat žmones, atveda jums kur kas daugiau problemų. Du depresuoti žmonės santykiuose – liūdna. Labai greitai prisirišate prie žmonių, mėgstate intensyvų dėmesį, tad jo skiriate labai daug. O lovos reikalai su jumis tiesiog fantastiški. Bet jūsų problemos ir nepasitikėjimas savimi greitai užgožia šiuos dalykus. Kaip sutiksite savo žmogų? Tyliai stovėdami kamputyje viename iš vakarėlių ar pasibuvimų, jūs pradėsite šnekučiuotis. Ir nors viską neigsite, tačiau jūsų draugai greitai pastebės, jog švytite. Kaip jūs skiriatės? Jie tiesiog paprašys jūsų rankos. Ir tai jus sukrės labiau negu kitus, tačiau neigiama linkme. Juk jūs tik..draugai?

Liūtas (07 23–08 22). Ak,Liūte. Jūs net nenorėjote skaityti šio straipsnio, tačiau jūsų draugės netyčiom jus pažymėjo? Esate žvaigždė, ir tą žinote. Jūsų magnetinis laukas priverčia aplinkinius tiesiog pasinerti į jausmą su jumis, ir tai pavyksta labai greitai. Jūs nežaidžiate, kadangi neturite laiko. Jei kažkas jums simpatizuoja, tegul prisipažįsta čia ir dabar, nes jūs nelauksite. Jei jau peršasi, tai visiems matant, jei myli, turi parodyti tai viešai. Kai tik žmonės sulaukia jūsų dėmesio, tampate vienas prieraišiausių ir ištikimiausių žmonių pasaulyje. Žmonės mėgsta su jumis flirtuoti, kadangi su jumis be proto įdomu kalbėtis. Tačiau dėmesio sulaukti turite pastoviai. Kaip sutiksite savo žmogų? Jie pamatys jus pažymėtą kas antroje savo draugų nuotraukoje, kol vieną dieną pakvies jus kavos privačiai. Kaip jūs skiriatės? Jūs pavėlavote į svarbų jam renginį, kadangi turėjote svarbesnių reikalų. Pavyzdžiui, fotosesijos, makiažai, apsipirkimas...

Mergelė (08 23–09 22). Esate tikrai labai mielas žmogus, ir visuomet įdedate maksimaliai daug pastangų, jog viskas pavyktų. Tačiau save mėgstate laikyti nepriklausoma. Jūsų partneriai mėgsta jūsų brandą ir jausmingumą, tačiau dažnai nerimauja, kad galite būti nuobodoka, ir spontaniškumas jums – tabu. Pasitikėkite savimi. Jie su jumis dėl to, jog pamilo jus, tad galite atsipalaiduoti. Tačiau to jūs nepadarote. Visuomet save nuvertinate, ir stengiatės be reikalo. Išleidžiate krūva pinigų jo gimtadieniui, stengiatės padaryti kuo linksmiausias ir nuoširdžiausias staigmenas, kad tik kompensuotumėte savo nepasitikėjimą savimi. Kaip sutiksite savo žmogų ? Parduotuvėje, prie lentynų, stebėdami tą patį produktą, ir galvojant, ar tikrai jo reikia. Kaip jūs skiriatės? Antros pusės draugai pradės jus kritikuoti, erzinti, ir to pakelti jūs negalėsite. Pratrūksite, ir taip nutrauksite santykius.

Svarstyklės (09 23–10 23). Drama, drama, drama. Jūs visuomet atsiprašinėjate, ir jaučiatės kalta. Smagu, jog greitai suvokiate savo kaltę, tačiau nereikia visuomet jos prisiimti. Turite pastovėti už save. Visuomet atiduodate visą save, ir tikitės, jog tai darys ir kiti. Tačiau dažnai nusiviliate. Kaip susirasite savo žmogų? Jis ignoruos jus ilgą laiką, kol pagaliau supras, jog esate įsimylėjusi. Kaip jūs skiriatės? Kad ir koks nuostabus žmogus bebūtų šalia, jei kitas esantis netoliese parodys daugiau dėmesio, jūsų jau niekas nesustabdys.

Skorpionas (10 24–11 22). Visiems aplink jus labai smagu dėl to, jog kovojate už savo nuomonę, ir nebijote drąsiai jos išreikšti. Dažnai tai pavirsta į kuriozines situacijas, ir tai džiugina. Tačiau esate labai skeptiškas, ir į visus partnerio draugus žiūrite labai įtariai. Ir net jei matysite, kad jie jums nepatinka, darysite viską, kad jis su jais daugiau nebesusitiktų. Esate itin intensyvus lovoje, tad partneris bus tiesiog nuo jūsų apsvaigęs. Jūs darote viską, kad patenkintumėte savo partnerį. Tačiau visi jūsų buvę partneriai jūsų prisibijo. Kaip sutiksite savo žmogų? Viešai jį sukritikuosite. Tada pradėsite pokalbį. Kaip jūs skiriatės? Vieną dieną tiesiog visur jį užblokuosite. Arba jis užblokuos jus.

Šaulys (11 23–12 21). Esate tikra kibirkštis. Pati linksmiausia visoje grupėje, ir visi pas jus ateina prašyti patarimo. Esate itin šarminga ir jūsų humoras yra viena seksualiausių jūsų savybių. Esate linkęs matyti visą kas gerą žmoguje, žinoma, tai gerai, tačiau kartais galite prasilenkti su realybe. Net jei kažkas jus pasiųs toli toli, vis tiek tame matysite kažką gero ir pateisinsite. Ir nustokite būti draugais su savo buvusiuoju. Kaip sutiksite savo žmogų? Vakarėlyje papokštausite tuo metu, kai pildysite savo gėrimą. Ir kažkas būtinai jus išgirs. Kaip jūs skiriatės? Pavydas jus tiesiog suvalgys. Pradėsite matyti, kaip antroji pusė mėgsta simpatizuoti kitoms, ir galų gale to neiškentusios jį paliksite.

Ožiaragis (12 22–01 19). Esate tikra mamytė visiems aplinkiniams. Ir visuomet prisiimate vyriškas pareigas. Jūs tiesiog negalite to suvaldyti. Jūsų partneriai dievina saugumo jausmą, ir tai, jog viską padarote už juos. Jiems pakaks tik užsiminti, jog skaitė apie naują restoraną, o jūs jau būsite rezervavusi jame staliuką dviem. Tačiau dažnai galite būti šiek tiek pesimistiška, ir iškelti save virš visų. Tad dažnai reikalaujate partnerio labiau pasistengti. Ir dar labiau. Ir vis daugiau. O tai vargina. Kaip sutiksite savo žmogų? Knygyne, kai pastebėsite jį renkantis to paties autoriaus knygas, ir nežinantį kurią pasirinkti. O jūs juk tikrai galite patarti. Įvyks rimta diskusija, kuri prasidės ne tik gera knyga, bet ir santykiais. Kaip jūs skiriatės? Tiesiog pabusite vieną dieną, ir suprasite, kad galite turėti daug daugiau ir geriau. Ir viskas.

Vandenis (01 20–02 18). „Labas..ar tu dėl kažko pyksti?“ - tokią žinutę jūs gaunate tikriausiai kas dieną. Bet ką gi galime kaltinti? Jums tiesiog reikia savo erdvės. Esate labai jautri ir rūpestinga, be proto ištikima, tačiau neturite laiko smulkmenoms, ir nesileidžiate į kalbas. Jei kažkas jus suerzins, jūs greitai nutrauksite bet kokį ryši su tuo žmogumi. Kaip sutiksite savo žmogų? Kažkas jūsų aplinkoje jau ilgą laiką puoselėja jums šiltus jausmus, ir viena dieną, kai ilgai neužmigsite ir kalbėsitės su artimu draugu, suprasite, jog jis jums skirtas. Kaip jūs išsiskiriate? Pranykstate. Be paaiškinimo ir žinutės.

Žuvys (02 19–03 20). Ak tos jautrios ir mielos žuvys. Esate itin atsidavusios ir mylinčios, tačiau turite tendenciją susitikinėti su blogiukais. Klausykite savo draugų patarimų, kai jie sako, kad jūsų išrinktasis jums netinka – jie tiesiog jus globoja. Švytite tuomet, kai šalia jūsų toks pats atsidavęs ir svajingas žmogus. Jus myli už tai, jog vis parodote kažką naujo, ir esate itin kilnus – mokate pagirti ir paskatinti žmogų. Kaip sutiksite savo žmogų? Pradėsite vienas kitą sekti socialiniuose tinkluose, kai rasite bendrą pomėgį. Kaip išsiskirsite? Žmonės bus linkę jus apgauti. Ir kai kiekvieną kart priimsite juos, galvodami, kad jie pasikeis, smarkiai nusivilsite. Tai neįvyks.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram