freepik.com - 2017-03-27 10:35:24

Priežastys, dėl kurių verta vykti į festivalį

Artėjant vasarai, laukiame momento, kai galėsime mėgautis geru oru, garsiai grojančia muzika, draugų kompanija, miegu palapinėse ir ilgais vasaros vakarais, kurie išlieka atmintyje visą gyvenimą. Išvardintis malonumus kartu viename gali gauti festivalyje!

Tad jei svarstai, ar verta pirkti bilietą į 2 -3 dienas trunkančią muzikos šventę, pateikiame priežastis, kurios padės tau įsitikinti, kad verta bent vieną kartą joje padalyvauti.

1. Pamatai savo mėgiamus atlikėjus. Nors Lietuvoje festivaliai dar tik įsivažiuoja, tačiau galime pastebėti, jog su kiekvienais metais pas mus atvyksta vis geresnių atlikėjų. Tad pamatyti gyvo garso koncertą, o gal net turėsi galimybę pasilabinti su atlikėju ne tokioje formalioje aplinkoje, kai abu stovėsite eilėje prie greito maisto užkandinės.

2. Pajusti reivo dvasią. Kiekvienas festivalis pasižymi savo tematika. Tačiau kiekvienas jų kartu ir unikalus - sujungia šimtus žmonių į vieną vietą geram vakarėliui.

3. Ilgi, svajingi vakarai. Festivaliuose vyrauja amžiaus cenzas, tad juose dalyvaudamas gali būti ramus, jog gurkšnojant alkoholį tavęs nepaprašys parodyti pažymėjimą. Festivaliuose gali paragauti gardžių gėrimų, atsipalaiduoti, ir žinoti, jog nereiks kviesti takso namo, kad parvyktum į savo miegamąją vietą.

4. Miegas gryname ore. Ten, kur vyksta festivalis, dažniausiai tenka miegoti lauke. Na, galbūt palapinėje, tačiau neretai pamatysi pavėsyje šiltai snaudžiančius draugus. Jeigu savo vakarėlį jau atšokai, gali drąsiai prigulti gryno oro apsuptyje, ir niekas į tave nežiūrės kaip į keistuolį - juk visi susirinko čia bendram tikslui - pasilinksminti!

5. Nuotraukos. Visi žino - prasidėjus festivaliams Instagram ir Facebook lūžta nuo nuotraukų kiekio, kuriose užfiksuotas tobulas laikas su geriausiais draugais. Čia gimsta išskirtiniai kadrai, žmonės aplink - laimingi, o jei dar pašviečia saulė - turi tobulą apšvietimą asmenukėms. Nepakartojamos akimirkos, kurios būna užfiksuotos festivalio metu, žiemą tave ypatingai sušildys.

6. Rengiesi kaip nori. Ar su botais, ar su šortais ar net maudymosi kostiumeliu - niekas festivaliuose nekreipia dėmesio kaip tu atrodai. Visi čia susirinko dėl muzikos ir gero laiko, tad gali atsipalaiduojant vaikščioti kad ir su chalatu - tikrai nieko nenustebinsi.

7. Draugai.  Neretai iš festivalio parsivežame ne tik gerą nuotaiką, bet ir šūsnį naujų pažinčių. Merginos, vaikinai, draugai seni ir nauji - festivaliuose šiems dalykams neribota laisvė. Jei esi vienišas - tikrai patirsi ką reiškia būti trumpalaikiuose santykiuose, o drąsa, kuri atsiranda grojant gerai muzikai pašokdinti patinkančią merginą  atsiranda vos įžengus į šokių teritoriją. Bendri vakarai prie laužo, dainuojant dainas ar tiesiog šokant sujungia, tad nesistebėk kad socialiniuose tinkluose atsiras dar daugiau draugų.

 

 

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram