freepik.com - 2017-04-20 06:59:18

Ko ilgisi Jūsų EX, pagal zodiako ženklą

Jei nors sekundę pagalvojate, ar jūsų pasiilgo buvę partneriai, galite tuo neabejoti. Tačiau vis pagaunate save svarstydami - ko jiems trūksta labiausiai? Pateikiame zodiako ženklų savybes, kurių labiausiai ilgisi Jūsų buvę partneriai.

AVINAS (Kovo 21 - Balandžio 19) Negalime paneigti to fakto, kad esate labai nuotaikingas ir ieškantis adrenalino, ir naujų pomėgių. Esate alergiškas monotonijai ir rutinai, būtent dėl to visuomet ieškote būtų pradžiuginti savo ir antrosios pusės dieną. Jūsų EX labiausiai ilgisi buvimo su jumis ir naujų potyrių - juk niekada nebuvo liūdna. Kiekviena patirtis su Jumis buvo nepamirštama.

JAUTIS (Balandžio 20 - Gegužės 20) Nors dažnai kiti mato jus kaip stiprų asmenį, iš ties esate labai jautrus, ir dažnai būnate tas žmogus, pas kurį ateina pasiguosti. Esate labai rūpestingas ir saugote žmones, kurie  šalia jūsų. Jūsų EX ilgisi jūsų ramybės ir situacijos problemos sprendimo. Net sunkiame laikotarpyje matote kažką pozityvaus, ir tai džiugina aplinkinius.

DVYNIAI (Gegužės 21 - Birželio 20) Turite stiprų bruožą - visuomet pakeliate nuotaiką aplinkiniams. Kaip dvyniai esate labai pozityvūs ir tai žmonės labiausiai jumyse mėgsta. Visuomet matote puspilnę stiklinę, vietoje pustuštės, ir žmonės pradeda įtikėti gerais dalykais, kurie supa jus. Jūsų EX ilgisi šio pozityvumo ir  saulės spindulėlio niūrioje dienoje.

VĖŽYS (Birželio 21  - Liepos 22) Jei reikėtų vėžį apibūdinti vienu sakiniu, tai būtų puikūs klausytojai ir pašnekovai. Esate gabus bendravime, ir žmonės mėgaujasi pašnekesiais, kuriuose dalyvaujate ir jūs. Mėgstate žmonėms suteikti tokį jausmą, jog jie jaustųsi išklausyti. Jūsų EX labiausiai ilgisi pokalbių ir nuoširdumo, kurį turėjo kartu su Jumis.

LIŪTAS (Liepos 23 - Rugpjūčio 22)  Esate tikras žmonijos pasididžiavimas. Tačiau šiai savybei neleidžiate užgošti jūsų žmogiškumo ir jautrumo. Visuomet galvojate apie tai, kaip padaryti aplinkinius žmones laimingais. Retai kada esate savanaudis, kadangi jums svarbu galvoti apie žmones, kurie jus supa. Esate labai jautrus kitų žmonių atžvilgiu ir būtent to ilgisi jūsų EX.

MERGELĖ (Rugpjūčio 23 -  Rugsėjo 22) Esate solidus ir tvirtas ženklas. Jūsų pamatas santykiams yra ypatingai tvirtas, ir dažnai besitęsiantis iki pat gyvenimo pabaigos. Su jumis lengva susitarti, tačiau paminti savo principų dėl kito žmogaus negalite. Štai dėl to Jūsų ir ilgisi EX- buvimo rimtuose santykiuose, ir saugumo jausmo, kurį jiems sukūrėte.

SVARSTYKLĖS ( Rugsėjo 23 - Spalio 22) Esate labai patrauklus ženklas. Mokate sustabdyti žmogų vien žvilgsniu. Esate inteligentiška, traukianti asmenybė. Būtent dėl to Jūsų EX ir ilgisi jūsų - apsukote jo galvą taip, kad jis negali jūsų pamiršti.

SKORPIONAS (Spalio 23 - Lapkričio 21) Esate itin energingas žmogus. Visuomet pasistengsite gerai atrodyti, ir esate pasiruošes susigrumti su visais savo gyvenimo iššūkiais. Neturite jokių problemų su nepažįstamais žmonės, kadangi jūsų vidinis šarmas visuomet nugali nejaukumą. Jūsų EX ilgisi jūsų energijos ir situacijos paprastumo, kurią turėjote, kai buvote kartu. Viskas buvo lengva!

ŠAULYS (Lapkričio 22 - Gruodžio 21) Visuomet ieškote daugiau saulės niūrioje dienoje. Kai tik jūs šalia, apie blogas ir slogias mintis nesinori net galvoti. Esate labai stiprus ir energingas ženklas, galintis nuskaidrinti bet kurio žmogaus dieną. Jūs esate saulės spindulėlis, ir būtent to ir trūksta Jūsų EX.

OŽIARAGIS (Gruodžio 22 - Sausio 19) Esate impulsyvus ir nuotaikingas, tad niekas negali žinoti, kokį pasimatymą sugalvojote, ar kur keliausite. Jūsų EX priprato prie staigmenų, ir būtent jas ir mėgdavote jam ruošti. Ir net jei planai nepasiseka taip, kaip turėjo, neleidžiate slogioms mintims jūsų užvaldyti.

VANDENIS (Sausio 20 - Vasario 18) Tik keli žmonės pasaulyje yra tokie nuoširdūs, kokiais galite būti Jūs. Kiekvieną gyvenimo sekundę žmonės linkę meluoti. Tad tikra atgaiva sutikti tokį žmogų, kuris būtų toks nuoširdus. Visuomet pasakote, ką galvojate, teisingai įvertinate situacija. Jūsų EX labai vertino šią jūsų savybę.

ŽUVYS (Vasario 19 - Kovo 20) Tikrasis žuvų skiriamasis ženklas, rūpestis ir meilė kitiems. Jūsų EX ilgisi to jaukumo, jautrumo ir absoliučios meilės jam. Visuomet išgirsdavote jo jausmus, o problemas išgyvendavote kartu.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram