Justin Bieber facebook - 2017-07-31 15:56:00

Stipriai religija susidomėjusiam Justin Bieber teko raminti gerbėjus

Šį mėnesį Justin Bieber atšaukė paskutinį savo turne etapą bei atsiprašė savo fanų už tai, jog nepasirodys  Šiaurės Amerikoje, Japonijoje, Honkonge, Singapūre ir Filipinuose. 

Pasak naujienų portalo TMZ, Justin tikrai ketina grįžti į įrašų studiją  po jam itin reikalingos pertraukos, kadangi vis dar jaučia didžiulę aistrą muzikai.

Nors sklandė gandai, jog 23 metų dainininkas nutraukė turne dėl religinio nušvitimo, tačiau jis patikino savo draugus, jog jo meilė muzikai niekur nedingo, o pastarosios kalbos apie gyvenimo paskyrimą Kristui yra atskira jo gyvenimo dalis. Savo didžiulę aistrą religijai vaikinas atskleidžia ne tik socialiniuose tinkluose, bet visai neseniai tai išpažino ir koncerto metu, būdamas ant scenos jis tarė: "Dievas yra geras vidury tamsybių. Dievas yra geras vidury blogio. Dievas yra vidury, kad ir kas vyksta pasaulyje. Dievas yra vidury ir Jis tave myli bei visada būna šalia."

Kad ir kaip bebūtų, net ir padaryta pertrauka nesutrukdė augti šio atlikėjo sėkmei. Praėjusį penktadienį (liepos 28 d.) iš Kanados kilęs dainininkas kūrė muzikos top'ų istoriją su savo bei Luis Fonsui ir Daddy Yankee daina Despacito, griždamas į pirmąją Jungtinės Karalystės muzikos top'ų vietą. Dabar Jungtinėje Karalystėje tai tapo ilgiausiai pirmoje vietoje išsilaikiusia užsienio kalbos daina visoje istorijoje. 

Pagal music-news.com informaciją

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram