pixabay.com - 2017-01-25 08:56:33

Jūsų zodiako savybės, dėl kurių nesiseka meilėje

AVINAS (Kovo 21 - Balandžio 19)


Esate linkęs/linkusi į kraštutinumus visose gyvenimo sferose. Visur matote tik savo numatytus sprendimus ir tvirtai įsikabinę laikotės savo nuomonės.Esate nepakantūs kitų nuomonei, ir dėl to aplinkinius galite išvaryti iš proto. Jūsų aistra viskam, kas jus supa, stumia jus į priekį, tačiau toks narcisizmas gali gąsdinti aplinkinius, ir jie nenorės būti jūsų šešelyje. Belieka tikėtis, kad kažkur yra  žmogus, turintis tokią pačią aistrą ir užsidegimą gyvenimui kaip ir jūs.


JAUTIS (Balandžio 20 - Gegužės 20)


Esate vienas iš tų zodiako ženklų, su kuriais yra sunkiausia kalbėtis. Žmonės bendraujantys su jumis turi apsišarvuoti geležine kantrybę, kad tik išlaikytų pokalbį su jumis. Esate uždaras, ir ne taip gerai pažįstamiems žmonėms jūs labai sunkiai atsiveriate, todėl ne kiekvienas turės tiek noro prasibrauti į jūsų vidinį pasaulį. Jums tinkamas būtų tas žmogus, kuris turi begalinę kantrybę, arba tas, kuriam tiesiog norėsis atsiverti ir paprasčiausiai atvirai pasikalbėti.


DVYNIAI (Gegužės 21 - Birželio 20)


Jums vis dar reikia laiko susiprasti kas esate, ir kuo norite būti. Antrai pusei gali būti sunku suspėti paskui jūsų nuotaikas ir gyvenimo svyravimus, kadangi nesate visiškai savimi užtikrinti, ir tai gali kišti koją santykiuose. Jums labai sunku įtikti, tad tai labai vargina aplinkinius, kadangi dažnai nežinote ko norite. Skirkite laiko sau, ir savęs atradimui, nes tik tuo atveju galėsite užmegzti produktyvius santykius ir nevarginti partnerio savo neapsisprendimu.


VĖŽYS (Birželio 21 - Liepos 22)

Liaukitės būti tokie jautrūs. Kaip vėžio ženklo atstovai, jūs lengvai įsižeidžiate lengvai sukritikuoti, arba gavę nors menkiausią pastabą. Lengvai susierzinate, ir perdėtai reaguojate į situacijas, kurios visiškai nereikalauja jūsų emocijos. Taip, esate labai jausmingi, bet kartais perdėtas jausmingumas jums gali kišti koją santykiuose. Antrai pusei reikia būti labai kantriai, jog galėtų pakelti visas jūsų emocijų audras, ir išlikti kartu. Jiems susidaro toks jausmas, jog jie vaikščiotų ant pirštų galų, ir negalėtų pasakyti savo pastabų, kadangi galite labai lengvai įsižeisti.


LIŪTAS (Liepos 23 - Rugpjūčio 22)


Pagrindinė liūtų savybė ta, kad jie turi būti dėmesio centre, ir girdėti amžinus komplimentus. Jūsų ego jums diktuoja situaciją,  ir jūs įpratę, jog visas pasaulis suktusi tik aplink jus.  Jūsų pasitikėjimas savimi yra pagrįstas kitų nuomone ir dėmesiu, tad antrajai pusei gali atsibosti, jog visi santykiai turi suktis tik apie pagyras ir komplimentus jums. Pasitikėkite savimi ir be aplinkinių pagalbos, nekreipiant dėmesio į kitas nuomones, ir tada sugebėsite pilnai atsiduoti santykiuose, ir duoti duoklę savo antrajai pusei.

Mergelė (Rugpjūčio 23 - Rugsėjo 22)


Jūsų užkelti standartai, kuriuos taikote sau ir kitiems, yra didžiausias minusas, kokį gali turėti šis zodiako ženklas. Esate labai ambicingas, ir reikalaujate perfekcionizmo iš savęs ir aplinkinių. Nusistatę  savo gyvenimo tikslus kryptingai judate link jų, kas, be abejo, nėra bloga savybė, tačiau jūsų nustatyti standartai dažnai prasilenkia su logika, ir partneris gali jums tiesiog neįtikti. Geriausias patarimas jums būtų tas, jog turėtumėte šiek tiek sumažinti savo standartus ir būti labiau atlaidesniu aplinkiniams, kitu atveju nusimato vienišas gyvenimas su savo perspektyvomis.
SVARSTYKLĖS ( Rugsėjo 23 - Spalio 22)


Racionalumas ir proto panaudojimas yra stipriausios jūsų savybės. Jūs nemėgstate atlinkti spontaniškų sprendimų, kurie nėra idealiai apsvarstyti. Todėl ši savybė gali paveikti ir neigiamai. Žmonėms gali būti su jumis nuobodu, ir mechaniška. Pasistenkite truputį patyrinėti pasaulį, ir išlįsti iš komforto zonos, pabūti spontaniškais ir impulsyviais, ir pamatysite kiek galimybių gali atsiverti.
SKORPIONAS (Spalio 23 - Lapkričio 21)


Kaip tikras skorpionas, mėgstate įkąsti visose situacijose. Žmonės aplink jus jaučiasi tarsi nuolat kritikuojami. Pasistenkite nežiūrėti į visus taip įtariai, ir ieškoti priekabių, kadangi artimam žmogui labai sunku su jumis būti vienoje kompanijoje ir jūsų draugijoje. Jūsų kritika kitiems yra didžiausias minusas, tad turite rasti kompromisą su savimi.


ŠAULYS (Lapkričio 22 - Gruodžio 21)


Įsipareigojimas. Tai žodis, kurį turite išmokti. Negalėsite produktyviai dalyvauti santykiuose, jeigu pastoviai ieškosite priežasčių išsiskirti ir vėl tapti laisvu. Turite investuoti į save ir į savo santykius, kadangi vienas žmogus santykių naštos patempti negali. Išmokite įsipareigoti, arba neieškokite santykių, kad neskaudintumėte aplinkinių žmonių savo ydomis.


OŽIARAGIS (Gruodžio 22 - Sausio 19)


Pralinksmėkite! Jūsų nuobodumas jau vargina aplinkinius. Domėkitės kultūra, renginiais ir įneškite šiek tiek džiaugsmo į savo gyvenimą. Išmokite naujų dalykų, arba pradėkite domėtis naujais hobiais. Žmonės iš jūsų norėtų šiek tiek spontaniškumo ir džiugesio, kadangi esate labai varginanti asmenybė, šalia kurios kitiems išbūti ilgą laiką labai sunku.


VANDENIS (Sausio 20 - Vasario 18)


Jūs nesusikalbate su savimi. Tad ką ir bekalbėti apie susišnekėjimą su aplinkiniais. Jums reikia labai daug laiko susivokti, ar asmuo, esantis šalia jūsų, jums tikrai patinka ir ar norite būti su juo. Tačiau neatsižvelgiate į tai, kad tuo metu, kol jūs galvojate, jis gali pradėti jausti dar stipresnę simpatiją Jums. Žmonės amžinai nelaukia, ir kol jūs galvojate, ar šalia esantys žmonės jums tinkami, tie asmenys gali tiesiog išeiti. Pasistenkite pamąstyti, ar jums tikrai reikalinga meilė ir santykiai, ir galbūt tada, kai atsiras tinkamas žmogus, mokėsite jį įvertinti nelaukiant ilgą laiko tarpą.


ŽUVYS (Vasario 19 - Kovo 20)


Kai prisižiūrite per daug romantinių filmų, jūsų suvokimas į realybę tampa šiek tiek iškreiptas. Meilė nėra tokia tobula ir ideali kaip holivudiniuose filmuose, tad nesitikėkite iš partnerio visų tų gestų, kuriuos matėte per didžiuosius ekranus. Turite priimti meilę tokią, kokia ji yra, o ji kartais ne tokia idealistiška kaip gali atrodyti. Kai tik suprasite, kad viskas gali būti ir kitaip, tada ir aplinkinių gestai į jus bus žymiai romantiškesni, kai tik suprasite tikrąją meilės prasmę.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram