© Imagine Entertainment - 2017-05-16 14:23:37

Holivudo poros, kurių meilė užsimezgė filmavimo aikštelėje

Dažnai manome, jog tik kino juostose poros vaidina laimingas ir tvirtas šeimas, bei puoselėja gražius santykius. Dažnai rezultatas, pasibaigus filmams būna toks, jog pagrindiniai aktoriai lieka kartu už studijos ribų. Pateikiame žymiausias poras, kurių meilė istorija prasidėjo filmavimo aikštelėje.
Justin Theroux ir Jennifer Aniston

Poros santykiai užsimezgė filmuojant kino juosta Wunderlust. Tuomet, abu partneriai išgyveno sunkius išsiskyrimus, ir abu paguodą rado vienas kito glėbyje.

Michael Fassbender Ir Alicia Vikander

Ši pora vaidino sutuoktinius, filme Švyturys tarp dviejų vandenynų. Poros santykiai taip įsiliepsnojo, jog jie vis dar kartu.

Ashton Kutcher ir Mila Kunis

Abu jauni aktoriai savo karjerą pradėjo dar labai anksti. Visą laiką jie buvo puikūs draugai, kol 2015metais, išsiskyrę su savo ilgalaikiais partneriais, sukūrė gražią ir tvirtą šeimą.

Andrew Garfield ir Emma Stone

Spidermeno kino juostos gerbėjai, žavėjosi šių aktorių pora kino juostoje. Tačiau kas galėjo pagalvoti, jog legendinis superherojus, sujungs ir dviejų žmonių likimus ne filmavimo aikštelėje.

Benjamin Millepied ir Natalie Portman

Juodoji gulbė ne tik atnešė žymiai aktorei Oskaro apdovanojimą, tačiau ir širdies draugą. Jis ne tik jos vyras, tačiau ir dviejų vaikų tėvas.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram