freepik.com - 2017-05-08 07:12:44

Dalykai, kurie pasikeičia pradėjus naujus santykius

Gyvenime nėra nieko gražiau ir romantiškiau, nei ką tik prasidėję santykiai. Būtent dėl to, dauguma iš mūsų, ieško gyvenimo partnerio. Kiekvienas esame pagalvoję, kaip turėtų atrodyti mūsų santykiai, kas mums svarbiausia, ir ko gi niekada negalėtumėme atleisti. Visgi verta žinoti, kad dauguma esminių jūsų gyvenimo sričių pasikeičia, kai tik susirandate antrąją pusę. Viskas gali pasirodyti ne taip, kaip įsivaizdavote, tačiau svarbu prisitaikyti prie pokyčių, ir leisti sau mėgautis prasidėjusia draugyste. Tad kokie dalykai pasikeičia, kai pradedame romantiškus santykius?

1. Jūsų požiūris į santykius. Prieš tai, kol jų neturėjote, galvojote,jog visi jūsų gyvenime esantys žmonės jums nesvarbūs.  Į visus priešingos lyties atstovus žiūrėjote kaip į gerus savo draugus.  Kaip į kolegas, ar tiesiog nepažįstamus. Bet niekuomet apie tai nesusimastydavote. Tačaiau turint rimtus santykius, gerai pergalvojate, su kuo bendrauti, o ko geriau atsisakyti ir nepalaikyti kontakto.

2. Jūsų asmeninis gyvenimas. Jūs nesate vienas. Žinoma, tai nereiškia, jog negalite skirti laiko sau, ir savo malonumams. Vis dėl to turite suprasti, kad turint antrą pusę, laiką, kurį skirtumėte sau, turite paaukoti laikui su mylimu žmogumi. Jūs negalite dėliotis savo grafiko remdamasis tik savo nuomone, negalite kažko planuoti, nepasitaręs su antra puse. Turite išmokti planuoti viską kartu.

3. Jūsų viltys. Kuo ilgiau draugaujate, tuo labiau keičiasi jūsų norai ir svajonės. Prieš santykius, turėjote nusistatę griežtas ribas, ir tikėjotes kur kas daugiau, nei atrodo, turite dabar. Kuo ilgiau būsite kartu, tuo labiau pririšite save prie kito žmogaus, ir staiga atsiras kompromisai, dvėjonės, ir lūkesčiai, kuriuos turėsite įgyvendinti su savo partneriu.

4. Jūsų finansai. Jūsų išlaidavimas ar pinigų padalinimas bus visiškai kitoks, nei bet kada. Turėsite pradėti planuoti savo pajamas gimtadieniams, staigmenoms, o ką jau bekalbėti apie gyvenimą kartu. Jūs negalite eiti ir nusipirkti išmanaus kompiuterio ar telefono, rūbų ar kvepalų. Jūs privalote pagalvoti, prieš leidžiant pinigus, kadangi savanaudiškumas santykiuose nėra pati geriausia savybė.

5. Jūsų socialinis ratas. Patinka tai jums, ar ne, tačiau kai tik pradėsite santykius, turėsite gerai pergalvoti savo bendraminčių terpę. Atsiras nauji, jūsų partnerio, draugai, ir gali būti, kad su jais praleisite daug daugiau laiko. Kartais teks pamiršti savo draugus, o kartais raminti savo partnerį, ir leisti pabūti net su tais žmonėmis, kurių jus gal nemėgstate. Teks prisitaikyti.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram