freepik.com - 2017-05-23 09:54:16

Dalykai, kurių vyrai niekuomet nepripažins

Visi sako, jog moterys - didžiausia žmonijos paslaptis. Bet kokie mitai sklando apie vyriškosios lyties atstovus? Norime atskleisti, kokius dalykus vyrai dažniausiai nutyli, tačiau apie juos pagalvoja dažnai..Labai dažnai.

1. Jie myli pasitikinčias savimi moteris. Ir nors dauguma sako, jos stiprios moterys - ne jiems, tačiau visuomet linksta būtent į tokių moterų pusę. Gebėjimas susitvarkyti su stresinėmis situacijomis - seksualu.

2.Tai, kaip jūs atrodote, labai svarbu. Ir nors visi teigia, kad išvaizda - nesvarbu, netikėkite. Vyrai, kaip ir moterys, užkalbins tuomet, jei juos patrauks Jūsų išvaizda. Ir apie jokį vidinį grožį draugystės pradžioje, ar pradinio kontakto užmezgime net nereikia kalbėti.

3. "Aš nežinau, kaip tai padaryti". Vyrus mes matome visuose amplua - santechniko, elektrino, virėjo, statybininko, apdailininko ir t.t.. Tad kai tik namuose sugęsta koks prietaisas, visuomet, net nepaklausdamos nunešame savo vyrams. Tačiau verta žinoti, jog ir jų žinios kartais būna ribotos. Ir jie tikrai nežino, kaip sutvarkyti ar sutaisyti sugedusį įrankį.

4. "Mes jaučiames pasimetę, kai užduodate sunkų klausimą". Ir jį vyrai bando atsakyti įvairiausiais būdais - juoku, sarkazmu ar nekreipdami dėmesio. Tačiau svarbu atsiminti, kad užduodamos suktą klausimą savo vyrui, galime jį suklaidinti. Ir neišgirstas atsakymas nereiškia, jog jam nesvarbu - jis tiesiog nesugalvojo atsakymo.

5. "Aš negaliu sau to leisti". Dažnai reikalaujama, jog vyras pirktų dovanas, maistą, mokėtų už paslaugas ir pramogas. Kartais gailestingai pažiūrime į vyro akis, o vėliau jas nuleidžiame į išsvajotą batelių porą, ir tikimės, jog jis susipras juos nupirkti. Tačiau vyrui gėdinga pasakyti, jog galbūt, jis negali sau to leisti. Tad kitą kartą darydamos rezervaciją brangiame restorane, pasiklauskite pas savo vyrą, ar jis nieko prieš, arba sumokėkite pati.

6. "Aš pavydžiu". Kad ir koks pasitikintis savimi būtų vyras, jis nesijaučia jaukiai, kai parduotuvėje jus kalbina malonus pardavėjas, ar grįžusi iš miesto giriatės, kiek dėmėsio sulaukiate. Būkite supratingesnė.

7. "Man patinka tavo sesuo/draugė". Žinoma, kad patinka. Jei dažnai savo antrą pusę vedate į merginų pasisedėjimus, ir jūsų vieniša draugė maloniai merkia akį, ir atrodo stulbinančiai, neverta net klausti, ar jūsų vyras į ją atkreipė dėmėsį. Žinoma, kad atkreipė. Ir jei dažnai jūsų sesuo būnant namuose išlenda iš dušo pusnuogė, ir straksi po kambarį, negalite kaltinti savo vyro netyčiniu stebėjimu. Tai - normalu.

8. "Mums patinka mergaitiški dalykai". Ir slapčia kartais pažiūrime moterišką serialą.  Jei jūs domitės mašinų sportu,  tai  - kieta. Tačiau jei jūsų vyras pasiūlo pažiūrėti lėkštą romantinę komediją, ir galbūt, susigraudina, nekaltinkite jo.

9. "Aš bijau". Kaip manote, koks pirmasis žmogus, kurį kviečia moteris, išvydusi ropojantį vorą? Vyras. Tačiau niekas jo nepaklausė, ar jis nebijo vorų. Fobijos ir baimės nesirenka lyties, tad kitą kartą klykdamos dėl nelaukto svečio, nenustebkite, kad jums antrins ir antroji pusė.

10. "Mes neišeiname be priežasties".  Kiekvienų skyrybų metu, moteris dažniausiai laimi. Jis buvo ir toks, ir anoks, ir dar kitoks, o aš tokia graži ir tobula ir mylinti. Reikia pripažinti, kad vis tiek jūsų tobulame gyvenime buvo priežastis, dėl kurios jus paliko vyras. Kaip ir jūs atkreipiate dėmesį į smulkemenas, vyras jas mato taip pat.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram