freepik.com - 2017-03-31 12:42:52

Dalykai, kurių nežinojote: Kokių moteriškų savybių nekenčia vyrai?

Vyrai, ar sutinkate?

Mūsų pasaulyje egzistuoja dvigubi standartai, kurių vieni nemėgsta, o kiti dievina. Tai, kas vienam atrodo patrauklu ir priimtina, kitam gali atrodyti atgrasu ir nemiela. Tačiau egzistuoja tam tikri subjektai, veiksmai ir esminiai dalykai, kurių nemėgsta kiekvienas vyras. Be abejo, išimčių atsiranda visuomet, tačiau remiantis daugumos nuomone, štai kokius dalykus vyrai laiko nepatraukliais :

 1. Depiliacijos stoka. Suprantama, apsigyvenus su savo antrąja puse, šiek tiek atsipalaiduojame. Pažastų plaukai, kojų plaukai, bikinio zonos plaukai.. O juos pašaliname tik tuomet, kai vykstame į paplūdimį. Jei norime, kad mūsų antra pusė būtų susitvarkiusi, tvarkykimės pačios.

2. Makiažas. Tikėsite ar ne, tačiau visos tos prisidažiusios merginos vyrams iš ties nepatrauklios. Jei tik pasiryškinate savo grožį ir veido bruožus - tai skoninga. Tačiau jei savo odos problemas slepiate po tona makiažo ir stengiatės atrodyti tarsi kitas asmuo, vyras nuo jūsų pabėgs. Kas norėtų atokiai laikytis nuo merginos, kuri gali ištepti viską, prie ko prisiliečia.

3. Besaikis gėrimas. Niekas nemėgsta rūpintis žmogumi, kuris prisigėrė. Tad kai kitą kartą vyksite į miestą kartu, stenkitės save kontroliuoti. Jūsų meilumas ir mažametės elgesys išgėrus, arba, agresyvumo priepoliai yra daugiau negu atgrasu.

4.Plaukai. Jei tiksliau, susivėlę, riebaluoti plaukai. Žinoma, niekas rytais nepabunda idealaus stovio, tačiau jei pro namų duris žengiate su neplauta galvą, ar susisukusi plaukus į varnų lizdą, ir tikitės, kad vyras jus visuomet mylės visokią, galite labai klystu.

5.Pinigai. Senas kaip pasaulis dalykas, tačiau vis dar neįsimintinas. Jei sekate merginas, kurios tiesiog mėgaujasi dovanomis, ir materialinėmis gėrybėmis, ir galvojate, kaip gi jas taip myli - nesižavėkite. Nuotraukos gali slėpti skaudžią realybę, ir jei reikalausite iš savo mylimojo kažko panašaus, gali būti, jog liksite prie suskilusios geldos.

6.Dantys. Tikriausiai vienas iš esminių dalykų, kuris šlykštus ne vien vyrams, bet ir moterims. Dantų ir burnos priežiūra yra tarsi nerašyta etiketo taisyklė. Tad jei vyras norėdamas jus pabučiuoti visuomet turi pasiūlyti gumos, ar laido vis pašiepiančius kuklius komentarus, sunerimkite ir apsilankykite pas odontologą.

7. Rūkymas. Pastebima, jog šiuo metu moterų rukymas yra žymiai didesnė problema negu vyrų. Moteris, traukianti cigaretės dūmą iš karto asocijuojasi su būsima mama. O ne su dama, kuri laiko stilingą kandiklį. Jei per vyksiantį vakarėlį prisidegate cigaretę - dar ne problema. Tačiau jei esate pastovi rūkorė, ir vietoje kvepalų šleivo jus lydi cigarečių dūmai - atsiranda problema.

8. Kvepalai. Saikingas kvepalų kvapas yra ne tik žavu bet ir seksualu. Tačiau jei susipilate pusę buteliuko - šalia jūsų esantį žmogų kvapas gali pradėti ypatingai erzinti. Saikas pasitarnauja visuomet.

9. Meilumas. Taip, meilumas. Gražu kai moteris moteriška, rūpinasi savo vyru, bet jei ji pradeda kalbėti kaip vaikas, ir pastoviai reikalauja dėmesio, jis tiesiog nuo jos pavargsta. Būkite moteriška, žavi ir kukli.

10. Įdegis. Gražu, kai vasarą mūsų kūnai pasidengia bronzine ir blizgančia spalva. Tačiau jei visus metus vaikščiojate lyg katik grįžusi iš šiltųjų kraštų, vyras į jus žiūrės kaip į pajuokos objektą. Ne kitaip.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram