Tinder. - 2017-02-23 12:25:28

6 priežastys, trukdančios susirasti antrą pusę internete!

Dabartiniais laikais, antrosios pusės ieškome ne realybėje, o pasinėrę į savo telefonus.

Viskas tapo greita ir patogu - parsisiunti programėlę, ir bet kurioje vietoje, bet kuriuo laiku, gali ieškoti savo gyvenimo meilės.

Tačiau pastebite, kad niekas netapo jūsų "pora"? Gali būti, kad Jūsų profilyje yra kelios esminės klaidos, trukdančios susirasti antrą pusę, tad pateikiame dažniausiai pasitaikančias klaidas, ir kaip jas galite išspręsti.

1. Prastos kokybės nuotrauka. Ypač ne šiandieniniais laikais, kai visi turi išmaniuosius telefonus, kurie pasižymi nebloga nuotraukų kokybe. Įdėdami susiliejusią nuotrauką, parodysite atmestinumą, ir niekas į jus rimtai nežiūrės.

2. Nuotraukos su draugais. Niekas nesako, jeigu jose Jūs atrodote gražiausiai. Tačiau tokių nuotraukų reiktų vengti, kadangi savo profilyje, turite atrodyti svarbiausias. Perkrautos nuotraukos su draugais, vakarėliuose ir baruose, nesudarys įvaizdžio, kurio trokštate.

3. Nuogybės. Jei tikitės, kad nuogas kūnas pritrauks potencialią antrą pusę – labai klystate. Vyrai demonstruodami pilvo presą, nesusiras mylinčios ir atsidavusios žmonos, o moterys, kurios tik ir trokšta daugybės dėmesio, negali tikėtis rimto partnerio šalia savęs. Tai, ką demonstruojate internete, turės tiesioginį atsaką jūsų partnerio paieškoms. Ko norėsite, tą ir gausite.

4. Kalba. Jei jūsų aprašyme vyrauja daugybė gramatinių klaidų, į jus žiūrintys žmonės gali susidaryti vaizdą, jog esate neišsilavinęs. Visi bereikalingi j,w, ir kiti raidžių panaudojimai sakiniuose rimtumo neprideda, tad pasitikrinkite savo rašybą

5. Kaip ir kalba, taip ir aprašymas, duoda didžiausią įspūdį jūsų profilyje. Nereikia rašyti klišinių eilučių, ar ilgiausių romanų, kurie apibūdintu Jus kaip asmenybe. Parašykite kažką šmaikštaus, tuo pačiu ir rimto, o visas kitas detales leiskite atskleisti privataus pokalbio metu.

6.Giminės. Nuotraukos su mamomis, tėčiais, sesėmis ir broliais, draugo vaiku ar panašiais asmenimis tikrai nereikalingos. Dar daugiau, jos pažeidžia žmogaus teises. Jus, per dieną pamato šimtai žmonių, ir nors nuotrauka su vaikučiu ir labai miela, tačiau nemanome, jog jis norėjo atsidurti internete. Gerbkite kitų privatumą.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram