freepik.com - 2017-04-25 06:03:53

3 zodiako ženklai, labiausiai tinkantys santykiams

Jei jaučiate, kad kuris laikas esate nelaimingas/nelaiminga su artimu žmogumi, gali būti, kad jis tiesiog Jums netinkamas. Atrodo, suradote gerą žmogų, lyg ir viskas gerai, tačiau chemijos ir ilgalaikio ryšio tarp jūsų neatsiranda. Reikia suprasti, kad gyvenimas mums turi ir kitokių planų, ir nesvarbu, kad atrodo, jog su partneriu būsite visą gyvenimą, viskas ima ir pasibaigia.

Egzistuoja daugybė faktorių, kurie nulemia žmonių trauką vienas kitam, sėkmingus santykius. Ir kuo daugiau ieškosite savo tikrosios meilės, ar ilgalaikio žmogaus, gali būti, kad liksite vienas. Kartais geriau šiek tiek palaukti.  Tačiau pristatome tris zodiako ženklus, kurie yra pasiruošę santuokai, ir dažniausiai santykiai su jais būna ilgalaikiai ir laimingi. Kodėl? Netrukus sužinosite.

Vandenis

Priežastis, kuri leido vandeniams atsidurti šiame sąraše yra ta, jog jie yra ypatingai kilniaširdiški ir jautrūs žmonės. Jie visuomet atskirs blogą nuo gero, rūpinsis savimi ir savo partneriu, tad visados žinosite, kad jis atiduoda visą save. Jie puikiai bendrauja, ir yra labai ištikimi. Jiems nėra žodžio stop, kai kalba pasisuka apie sunkų darbą santykiuose, nes jie supranta, kad norint turėti sėkmingus santykius, reikia įdėti ir nemažai darbo.  Jie turi tendenciją išpildyti savo pažadus, tad visuomet galite pasitikėti jų žodžiu. Jie niekuomet nenuslėps savo tamsiosios pusės, ir nesistengs užglaistyti blogų įvykių, kadangi jie stengsis niekuomet jūsų nenuvilti.

Vandenis puikiai supranta laisvės sąvoką, tad kai pareikšite, jog norite viską apmąstyti, jie prie jūsų neisiartins. Visgi, labai sunku laimėti tokio žmogaus dėmesį. Vandeniai turi išsikėlę aukštus standartus, ir žino, ko nori iš savo gyvenimo. Tad jie labai atsargiai ir apdairiai renkasi savo gyvenimo partnerius.

Vežys

Vėžiai yra ypač aistringos ir intymios personos. Jie tiesiog dievina įsimylėjimo būseną. Kai tik vėžys atsiduria santykiuose, jam gyvenime nebelieka nieko svarbaus, ir jie stengiasi užtikrinti jausmą, jog galite su jais nugyventi iki gyvenimo galo. Jie visuomet pozityvūs, ir žino, kaip jumyse išspausti šypseną. Po sunkios darbo dienos, vėžys pasirūpins jumis, nestokos dėmesio, ir prioritetu visuomet laikys jus. Tad galite neabėjoti, kad vėžys visuomet liks ištikimas.

Vienintelis dalykas, kuris pritrauks vėžį santykiams, yra tas, jog jūs taip pat turėsite visiškai atsiduoti santykiams. Jie dažnai nekantrūs, tad nesupras, jog užtrukote darbe, ar turite suplanuoti svarbų projektą. Tačiau dėl tokio žmogaus verta susidelioti svarbiausius gyvenime darbus tam, kad žinotumėte, jog šalia jūsų ne tik geras žmogus jums, bet ir jūsų ateities vaikams.

Liūtas

Jei turite pažįstamų tarpe Liūtą, tikriausiai žinote, jog jie yra vieni iš charizmatiškiausių žmonių pasaulyje. Jie be proto savimi pasitiki, ir yra labai stiprūs, kaip asmenybės. Liūtai labai protingi, kūrybiški žmonės, taip pat - sunkiai dirba, tiek dėl savęs, tiek dėl santykių. Su jais niekuomet nenuobodu, tad galite būti užtikrinti, kad kiekviena jūsų diena bus kažkuom įspūdinga.

Norint būti su Liūtu, turite žinoti, kad erdvės jūsų santykiuose visuomet turės būti. Jų niekada neuždarysite į narvelį, ar neprispausite santuokos saitais. Tačiau už laisvę kūrybai ir laikui sau, būsite dosniai apdovanoti.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram