freepik.com - 2017-02-13 06:50:12

15 idėjų Jūsų valentino dienai!

Pamirškite prabangias vakarienes, arba kelias dienas trunkančias SPA procedūras. Pateikiame Jums daug išlaidų nereikalaujančias Valentino dienos idėjas, kurios tikrai suartins jus su antrąja puse, ir garantuos gerą laiką kartu.

 1. Nueikite į kiną. Galbūt tai - atsibodęs reikalas, tačiau gerai praleista popietė su pasirinktu kino filmu gali garantuoti smagią nuotaiką, ir nepaplonėjusią piniginę.
 2. Gaminkite kartu. Ypač, saldumynus. Juk smagu su antrąja puse sukiotis virtuvėje, kvailioti, ir galų gale gautus rezultatus skaniai suvalgyti. Pažadame, jog atrasite savo partnerį visai kitame amplua, ir jis jus maloniai nustebins savo kulinariniais sugebėjimais.
 3. Nuvykite į nemokamus renginius. Ieškokite! Valentino dienai skirtų renginių miestuose - apstu, tad su antrąja puse tikrai galite pasidomėti, kur nukeliauti ir nuvykti, ir neišleisti daugybės pinigų. Kartu atrasti nuotykiai tik dar labiau suartina.
 4. Nuvykite į muziejų. Kas gali būti romantiškiau už popietę muziejuje, kur tave supa tūkstančius metų skaičiuojančios meilės istorijos. Pamatysite savo partnerį visai kitu kampu, ir galėsite padiskutuoti tylutėliame muziejuje, kuris bus kupinas paslaptingumo, ir romantikos, sklandančios ore.
 5. Nuvykite į koncertą. Kaip ir kiekvienais metais, meilės dienai skirtų muzikinių pasirodymų - apstu. Kainuos kelis eurus, o potyrių gausite visai savaitei. Visi renginiai, vykstantys tą dieną, turi savito šarmo ir romantikos, tad tikrai gerai praleisite laiką.
 6. Išgerkite karšto šokolado. Gamtos mėgėjams - pats puikiausias pasimatymas. Pasidarykite karšto šokolado ar kakavos, ir nuvykite pasėdėti prie užšalusio ežero ar pasivaikščiokite tyliu mišku. Jūs ne tik atsipalaiduosite, tačiau turėsite galimybę paskanauti gardaus gėrimo, ir pasigėrėti gamta.
 7. Pasigaminkite ką nors iš interneto. Atrodo, tai tas pats, kas kepti pyragą. Tačiau galite su partneriu išsirinkti sudėtingą receptą, ir sekdami video aprašą jį gaminti kartu. Nieko nebus geriau, nei gautas skanus rezultatas, kurį sukūrėte kartu.
 8. Apsimeskite turistais. Kad ir kaip gerai pažįstate savo miestą, jame tikrai yra vietų , kuriuose esate nebuvę. Vienai dienai tyrinėkite savo miestą, arba leiskitės į trumpą kelionę po aplinkinius miestelius. Nuotraukos tą dieną primins ne tik Valentino progą, tačiau ir naujus nuotykius.
 9. Atraskite naują hobį. Užsirašykite į tą dieną skirtą dirbtuvėlę, kurioje galėsite išmokti kažką naujo. Desertų dekoravimas, dekupažas, nuotraukų gamyba, siuvenyrai...Tiek daug neatrastų dalykų, kuriuos galėsite išmokti su savo partneriu.
 10. Degustuokite. Vyną, kokteilius, šokoladą, desertus, maistą, vaisius.. Leiskite sau tą dieną palepinti ne tik partnerį, bet ir savo gomurį. Šokolado fondiu, vyno degustacijos, sūriu ragavimas - tai jūsų porai įneš naujumo ir patirties, kurią pakartoti norėsis dar ir dar..
 11. Pasivaikščiokite. Valentino dieną įprasta, jog moterys ir vyrai puošiasi ir ruošiasi vakaro planams. Tačiau jei su partneriu nenorite pasinerti į gausybė tokių pačių žmonių minią, šokite į patogius drabužius ir leiskitės į žygį. Jei oras palankus, galite pasidaryti pikniką miške, ar net užsikurti laužą. Paprastumas visada gali daugiau, ir kurdami planus kartu nustebsite, kaip suartėjote.
 12. Filmų vakaras namie. Per darbų ir įvykių sūkurį, tikriausiai ne pas vieną susikaupė filmų, kuriuos norėtumėte pasižiūrėti. Pasigaminkite užkandžių, ir paskirkite sau kino vakarą, rinkdamiesi po vieną filmą paeiliui, kuriuos turite pasižiūrėti. Po kiekvieno iš tų filmų padiskutuokite, kokį įspūdį Jums paliko. Pamatysite, kiek daug neatrastų temų pokalbiui rasite.
 13. Savanoriaukite. Kol visi džiaugsis meilės diena, nepamirškite, kad yra ir tų, kurie tik ir laukia, kas juos aplankytų. Senelių namai, vaikų globos institucijos, gyvūnų globos namai - pasidalinkite su jais meile. Kas žino, gal glaudžiant mielą padarėlį šalia savęs, sugalvosite padovanoti jam namus, ir su partneriu įsigysite augintinį?
 14. Pavakarokite. Net jei tai vyks ir balkone. Užsidekite žvakių, smilkalų, pasidarykite arbatos, pasiimkite pledą - tai bus geriausias jūsų vakaras. Žvakių šviesa ramina ir suteikia jaukumo. O jei namuose turite židinį - jūsų vakaras taps nepakartojamu.
 15. Pasijuokite. Surenkite sau juoko fiestą, arba apsilankykite humoro pasirodyme. Juokas - raktas į sėkmingus santykius, tad kartu atsipalaidavus ir prisijuokus, sustiprinsite savo santykius ir patirsite daug gerų akimirkų.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram