freepik.com - 2017-02-27 12:00:56

13 priežasčių, kodėl žmonės išduoda tuos, kuriuos myli.

Tikriausiai svarbu pradėti nuo to, kad išdavystės formų būna įvairiausių. Vieniems išdavystė – seksas, kitiems – bendravimas ir flirtas su kitais asmenimis. Tačiau visais atvejais partnerio pasitikėjimas sužlunga, ir ieškome atsakymų į klausimą KODĖL? Po šio fakto, visi pradeda kalbėti apie tai, kaip pastebėjo, jog antroji pusė linkusi į išdavystes, kad to ir reikėjo laukti, ir t.t. Tačiau pateikiame pagrindines priežastis, kurios padės susigaudyti šioje situacijoje, ir pažvelgti į ją kitokiu aspektu.

1.Nenoras susitupėti. Dažniausiai tie žmonės, kurie pamato, jog santykiai įgavo pagreitį, pasirenka iš jų pasišalinti. Jie taip bijo įsipareigoti, kad nesugalvoja kitokios išeities nutraukti santykius, kaip išdavystės būdu.

2.Jie savimi nepasitiki. Jiems reikia pripažinimo, ir visapusiško dievinimo. Ir Jūs negalite to pakeisti. Jeigu žmogus pasiduoda lengvam flirtui ir pašnekesiams, Jūs negalite dėl to nieko padaryti. Jie lyg avys seks paskui dėmesį, jei jis tik bus parodytas.

3.Jie nepatenkinti savo gyvenimu. Kitiems išdavystė – lyg pabėgimas iš rutinos, kuri juos supa. Net ir tie, kurie labai myli savo partnerį, gali jausti vidinį nepasitenkinimą dėl juos supančio pasaulio, ir šis jausmas juos nuveda prie labai blogo sprendimo – išdavystės.

4.Jie nustojo mylėti. Taip, tai taip paprasta. Meilė toks dalykas – šiandien yra, rytoj gali ir nebebūti. Kai tik meilė pasitraukia iš jūsų santykių, nelieka jokio barjero žmogui trukdančio jus įskaudinti. Jam tiesiog nebesvarbu.

5.Poligamystė. Kitiems išdavystė – įskiepyta kraujyje. Gali būti, jog jie natūraliai linkę išduoti, ir kad ir kaip jus mylės, jie nueis į kairę. Ir patys negalės to paaiškinti. Kad ir kaip kvailai tai beskambėtų, jiems tiesiog to reikia.

6.Amžinas ieškojimas. Visko. Dėmesio, bučinių, naujumo, kito žmogaus. Tie žmonės, kurie desperatiškai siekia bendrauti su kitais, dažniausiai linkę išduoti pirmai progai pasitaikius. Pirmasis jūsų barnis, o jūsų antroji pusė vietoj pokalbio pasirenka pasibuvimą mieste? Galite tikėtis, kad taip žmogus bėga nuo problemos, ir ieško dėmesio svetur. Ne veltui sakoma, jog kitam krante žolė žalesnė.

7.Seksas. Taip, tai bene pati svarbiausia išdavystės dalis. Ir partneris šioje srityje gali jus dievinti, jūsų santykiai iš pažiūros gali būti tobuli, kol staiga – išdavystė. Atrodo, kad nieko lyg ir netrūko, tačiau taip atrodyti gali tik Jums. Jūsų partneris gali turėti tam tikrų norų, ar troškimų, kuriuos Jūs kategoriškai atsisakote išpildyti, tad pirmasis pasiūlęs juos išbandyti ir laimėjo jūsų partnerio dėmesį.

8.Ekstremalumas. Kiti tik ir trokšta pojūčio – būti pagautiems. Santykiuose, kuriuose norisi kažko naujo, neretai pasirenkama alternatyva – tyliai išduoti, ir galvoti, jog tavęs nepagaus. Tas pirminis įsimylėjimas, pasimatymai, ir slaptumas kitiems duoda didžiulį pasitenkinimą, ir kol jūs ramiai miegate naktimis, pasitikėdami savo partneriu, jis tuo metu žaidžia slaptą meilės žaidimą.

9.Priežastis išsiskirti. Kai kurie žmonės tiesiog nemoka kalbėtis. Jiems daug lengviau padaryti kažką neatleistino, nei susėsti akis į akį ir matyti jūsų ašaras ar susijaudinimą sumišusį su pykčiu, kai jums pasakoma, jog santykiai turi baigtis. Kiti nori iš šios duobės išlipti sausi, ir pasirenka patį bjauriausią būdą, kuris daug klausimų nekels, ir prašymo pasilikti tikrai neišgirsite. Lengva ir paprasta.

10.Miegamasis. Priežastis, kurią pateisina dauguma, yra ta , kad jūs atstumiate savo partnerį. Skaudama galva, nenuotaika, nuovargis, tingėjimas ir kiti faktoriai, nulemia jūsų partnerio ėjimą pas kitus. Viskas suprantama situacijoje, kurioje tikrai yra priežastis nesimylėti su partneriu, tačiau jeigu pykstant ar norint pamokyti partnerį, kertate jam per miegamąją vietą, gali būti, kad jis nueis pasišildyti pas kažką kitą.

11.Emocijos. Kurios labai panašios į miegamojo situaciją. Jeigu nuolat niurzgate, kaltinate savo partnerį, pastoviai pykstatės ir prisikabinėjate prie jo, gali būti, kad jus išduos pirmiausia emociškai, o po to ir fiziškai. Žinokite tik viena – kažkas tik ir laukia Jūsų klaidos ir šaltų dienų. Tada labai greitai atsiranda žmogus, gebantis emociškai sušildyti, parodyti dėmesį, ir taip jūsų partnerį palengva atpratinti nuo jūsų. Jeigu žmogui namuose gera ir ramu, jis nenorės stovėti lauke. O jeigu namuose laukia emocijų audros, jis tikrai nenorės į juos grįžti, ir ieškosis prieglobsčio kitur.

12.Rutina. Taip, ji didžiausia santykių griovėja. Ir net jeigu viskas atrodo tobula ir idealu, būtent tai ir gali partnerį paskatinti ieškoti ko nors kito. Naujo. Neregėto. Neragauto. Jie pasirenka iššūkį ir naują potyri, negu lengvai nusistovėjusią taisyklę. Ir vardan to, gali viską mesti, ir bėgti paskui galimybę. Šiuo atveju, jūs nieko negalite padaryti, tik leisti tam žmogui išeiti.

13. Buvusieji. Išsiskyrus lieka įskaudinti jausmai, tačiau seksualinis prisirišimas prie kito žmogaus gali likti. Jeigu jūsų antroji pusė išėjo ne pas kitą, o pas buvusį, paleiskite ir neatsigręžkite atgal. Tokie žmonės tik ir ras pretekstą parašyti, susitikti, ir netyčia klube pašokti lėtą šokį. Gali būti, kad kai buvusiu/buvusia tapsite jūs, sulauksite netikėto skambučio kavos puodeliui. Vien tik dėl fizinio ryšio ir kontakto, kurį turėjote.

 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram