Designed by Freepik - 2017-02-07 07:23:42

10 klaidų, griaunančių Jūsų santykius

Jei manote, jog partnerio neištikimybė yra vienintelė klaida, kuri gali sugriauti Jūsų santykius - labai klystate. Yra daugybė faktorių, kurie palapsniui jus prives prie skyrybų slenksčio.

1. Per daug laisvo laiko su draugais. Niekas nesako, jog pradėjus draugauti, ar gyvenant kartu, išėjimas be savo poros, su draugais, yra blogas dalykas. Tai netgi sveika santykiams - truputėlį vienas kito pasiilgstate, ir santykiai tampa sveikesni. Blogai yra tada, kai tai tampa savaitgalio tradicija. Kiekvieno savaitgalio. Ir laisvą minutę leidžiate ne su antrąją puse, o lekiate pas drauges ar draugus. Palaipsniui Jūsų partneris pavargs nuo varžytuvių dėl laisvo laiko su Jūsų draugais, ir lieps Jums pasirinkti.

2. Per daug erotinių filmų. Jei jaučiate, kad partneris lovoje vangus, neliečia Jūsų, nenori turėti kontakto - tai dar ne tragedija. Gal jam sunki savaitė, problemos spaudžia pečius, ir žmogus tiesiog išgyvena sunkų laikotarpį. Tačiau skaudžiausia tiesa ta, kai užtinkate savo partnerį naršant po erotinius puslapius, ir pastebite, kad pasirodo daugybę savo seksualinės energijos jis paliko internete. Kartas nuo karto - nieko tokio. Tačiau jei jaučiate, jog kompiuterinės merginos/vaikinai pakeitė jus - čia jau aliarmo signalas.

3.Nutylėjimas. Niekas nesako, kad protingas žingsnis burbėti dėl visko, kas jus šiek tiek įskaudina, ar kelia nepasitenkinimą.  Tačiau daugkartiniai nutylėjimai - grėsmė santykiams. Jei partneris Jus įžeidinėja, nesitaiksto su Jumis, arba vis dažniau ir dažniau nutylite, kas jums nepatinka, yra didelė tikimybė jog vieną dieną pratrūksite. Ir pratrūksite taip, kad santykiams ateis pabaiga.

4.Slėpti savo finansinius sunkumus. Kad ir kaip nenorite savo partnerio jaudinti savo sunkumais, tenka pripažinti, kad finansinių sunkumų slėpimas jūsų santykiams atneš daugiau žalos, negu naudos. Jei jūsų partneris mato, jog esate prislėgtas, nutylite apie savo finansus, neprisidedate prie šeimos biudžeto, didelė tikimybė, kad jam kils dar didesnis nerimas dėl jūsų. Pasipasakokite, ir pabandykite viską išspręsti kartu. Jeigu Jūsų pečius slėgs našta, patikėkite, santykiai pakibs ant labai didelio klaustuko.

5.Striptizo klubai. Atrodo, jog tai nekalta pasilinksminimų vieta, kurioje nieko blogo nevyksta. Ir visos tos moterys, kurios sako, jog nieko tokio išleisti savo vyrą karts nuo karto atsipalaiduoti su draugais tokioje aplinkoje - klysta. Nes palikta namuose moteris save labai graužia, ir einant laikui pradeda labai savimi nepasitikėti. Niekas nesako, jeigu jis dalyvauja benvakaryje, kuriame tai neišvengiama, tačiau jei jo kompanijoje visada sukiojasi pusnuogės gražuolės - vieną vakarą, grįžęs namo, jis gali juos rasti tuščius. Ir nesupras, kas įvyko ne taip - juk leidimą tai gavo. Kalbėkitės su savo partneriu - išgirsite labai daug nuoskaudų.

6. Buvusieji. Niekas nesako, jeigu turite rimtą priežastį bendrauti - bendri vaikai, skolos, ar ta pati draugų grupė. Tačiau  nieko nėra blogiau, jeigu norite surasti priežasčių bendrauti su savo buvusiomis antromis pusėmis. Jeigu vis ieškote galimybės parašyti, susitikti, naršyti po jų profilį, kalbėtis apie juos su savo draugais ir domėtis jų gyvenimu - tai jūsų parnerį prives prie tokio sprendimo, jog finale liksite vienas pats. Neduok die, jei dar ir daiktus, kuriuos jums padovanojo buvusi antroji pusė, nešiojate. Kartais santykius galite sugadinti ne savo pykčiais, o savo praeitimi. Ir tai - viena pagrindinių priežasčių, dėl kurių poros išsiskiria.

7. Telefonai. Naujųjų amžių problema - komunikacija ir gyvenimas virtualiame pasaulyje. Tikriausiai pastebite, kad dabar pasimatymai ir pomegiai neapseina be telefonų. Jeigu pamatote žmogų, sėdintį su puodeliu kavos be jokių įrenginių šalia savęs, net pradedate galvoti, kas su juo negerai. Lygiai ta pati problema paliečia santykius. Jeigu grįžę po darbų, nebendraujate, o įlendate į savo telefonus, prieš miegą vietoje pasišnekučiavimo pasirenkate pažiūrėti nekaltus video,  ir taip praleidžiate 2-3 valandas telefone, ryte iš karto griebiate telefoną - jūsų santykiuose yra daugiau problemų, negu galite sugalvoti. Laikui einant nebemokėsite bendrauti, ir finale, jūsų parnerį pakeis jūsų telefonas. Tai - bėda.

8. Alkoholis. Jeigu jūsų antroji pusė vis dažniau ir dažniau mėgaujasi alkoholiniais gėrimais, ir neranda kitos alternatyvos atsipalaiduoti - sukluskite. Nieko nėra blogiau, nei leisti santykiams paskęsti alkoholio liūne. Ypatingai, jeigu alkoholis jus padaro visiškai kitu asmeniu, ir jūsų antroji pusė negali su jumis susitvarkyti. Kur dar gėdos jausmas, negeros patirtys, ir problemos. Tai - viena dažniausiai pasitaikančių skyrybų priežasčių, kurią sustabdyti gali tik pats žmogus, kuris alkoholiu mėgaujasi. 

9.Būti poroje su savo darbu. Nes juk jis jums svarbesnis. Niekas nesako - pinigų kiekvienai porai reikia, o karjera yra tikrai labai svarbu. Bet jeigu jūsų partneris jaučiasi visiškai atstumtas, ir turi derintis prie jūsų darbo grafiko, ar laisvos minutės į dvi savaites, kad jus pamatytų - neturėkite tokių santykių. Pasistenkite savo darbus atlikti laiku, ir savaitgali leisti sau atsipalaiduoti, ir skirti daug laiko savo antrąjai pusei. Neatsisakykite savo karjeros, tačiau stenkitės būti labiau žmogumi. Nepulkite savo parnerio už tai, kad jis daug dirba, tačiau būtinai pasakykite, kaip jaučiatės, ir kad jo pasiilgstate. Jei partneris nematys kitos išeities, kaip skyrybos, nes darbas jam svarbiau - nebūkite su tokiu žmogumi, rasite tą, kuris ras laisvą minutę kiekvieną dieną.

10.Depresija. Kartais taip būna, jog atrodo aplinkui viskas yra gerai - santuoka, šeima, būstas, darbas, išvaizda. Tačiau stebimės, kodėl nesijaučiame pilnaverčiai. Žinoma, reikia vertinti ką turime, tačiau kartais vidiniai prieštaravimai mums labai pakenkia. Jeigu išsiliejate ant partnerio dėl menkiausios priežasties, ir slepiate, kas jus neramina - kenkiate sau ir savo draugystei. Nebijokite prabilti, nebijokite, kad iš jūsų gali juoktis. Jeigu pasakę savo partneriui, kas jus slegia, sulauksite pajuokos ir pašiepimo - šis žmogus ne jums. Supratimas santykiuose pats svarbiausias dalykas, kurį galite dovanoti savo antrajai pusei. 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram