freepik.com - 2017-05-03 14:10:29

Ženklai, įrodantys, kad jūsų partneris nevykėlis

Dauguma merginų yra patiklios ir per daug mielos. Jos gali atleisti vieną, du ar net tūkstančius kartų. Jos visuomet ras priežastį, kuri pateisins nevykusį partnerio elgesį. Tačiau tikrai verta susirūpinti savo santykiais ir žmogumi, kuris šalia, jeigu išvardintos savybės atitinka Jūsų antrą pusę.

1. Jis nesirūpina savo karjera. Iš ties, net nežino, ką veiks rytoj. Žinoma, gyveti dabartimi ir mėgautis momentu yra labai sveikintina, tačiau slampinėjimas po namus ir gyvenimas iš jūsų kišenės žavesio tikrai neprideda.

2. Jis niekada neatsiprašo. Net jei akivaizdžiai klysta jis. Jokios kritikos, jokių nusiskundimų jo atžvilgiu būti negali. Jei visuomet pataikaujate, net tada, kai jis grįžta namo iš nežinia kur, verta susirūpinti.

3. Jis nei kiek nepatobulėjo nuo jūsų santykių pradžios. Kaip susitikote prieš 7 metus, lygiai toks pat žmogus ir liko. Žinoma, gerųjų savybių keisti nereikia, tačiau kaip asmuo, individas, jis turi tobulėti ir augti kartu su Jumis.

4. Jūsų šeima jo nemėgsta. Žinoma, reikia laikytis savo nuomonės. Tačiau jei gerai jus pažįstantys draugai, artimieji, jums vis subtiliai pasako, kad švaistote savo laiką, išklausykite jų argumentų. Galbūt iš šono viskas matosi visai kitaip?

5. Jis per daug reikalauja. Ir būna per griežtas, bei draudžiantis viską, kam net neturi teisės. Parodykite ir savo charakterį. Jei jo gyvenimas nenusisekė, tai nereiškia, kad kartu su savimi reikia temptis ir jus. Pastovėkite už save ir žinokite, ko esate verta.

6. Jis neatsimena nei vienos svarbios datos. Jau nekalbant apie metines, ar vestuvių dieną. Jei atsikeliate savo gimtadienio rytą, ir diena prabėga kaip niekur nieko, tai ženklas, kad žmogus ne tik pamiršo, tačiau jam ne itin rūpi Jūsų svarbiausios dienos gyvenime.

7. Jis finansiškai nestabilus. Gyvenime būna visko. Prarandame darbą, ateina sunkūs laikai, tačiau jei partneris pastoviai "skolinasi" iš jūsų pinigų, ir leidžia savo malonumams, susirūpinkite. Nebūkite jo banko sąskaita vien dėl to, kad darbo rinkoje nėra jam "patinkančio" darbo. 

8. Jis dažnai meluoja. Jis negerbia jūsų vien todėl, kad mano, jog nesate verta tiesos. Visuomet pagaunate jį meluojant, išsisukinėjant, ir kalbant išgalvotus dalykus. Galimai, jo jausmai Jums taip pat išgalvoti.

9. Jis niekuomet nepaklausia kaip Jūs. Nors akivaizdžiai grįžote iš darbo susirūpinusi, slegiantys rūpesčiai užgulė Jūsų pečius, gal net kartas nuo karto tyliai paverkiate, partneris nekreipdamas dėmėsio tik pasigarsina televizorių. Susirūpinkite, tikriausiai jūsų jausmai jam - ne itin svarbūs.

10. Jis dažnai pakliūna į nemalonias situacijas. Vairavimas išgerus, muštynės, neaiškios skolos, anstoliai.. Virtinė problemų, kurias turite išgyventi kartu su juo. Rimtai pasvarstykite, ar tokio žmogas jums reikia šalia.

11. Jis nemato problemos "nueiti į kairę". Pripažinkite. Bendravimas, flirtas, bučinukai, susitikimai ir lovos reikalai YRA išdavystė. Jei žmogus nuolat ieško kontakto su priešinga lytimi, tai laikoma neištikimybe. Ir nebandykite nieko pateisinti.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram