LoveThatMatters - 2017-04-04 13:38:24

Šios nuotraukos aprašymas sugraudino tūkstančius žmonių aplink pasaulį

Ši nuotrauka buvo pasidalinta moters Shanna Niehaus, penkiamečio Kainoa mamos. Jos aprašymas sugraudino tūkstančius žmonių aplink pasaulį.

"Matote šią nuotrauką? Niekuomet nepatyriau nieko panašaus. Vakar buvo pirmoji diena, kai mano penkiametis, autizmu sergantis vaikas susipažino su Autistų šunelių programos dalyviu Tornado. Mes net du metus ruošiamės šiam susitikimui. Ši nuotrauka užfiksavo mamą, kuri pirmą kartą matė savo vaiką, kurio negali nei apkabinti, nei nuprausti, nei apkabinti, nei paliesti, o jis štai, ramiai gauli ant šunelio pilvuko. Matote ašaras mamos, kuri mato savo pasitikintį sūnų, šalia prieraišaus draugo. O savo gyvenime, jis neturėjo jokio draugo, jokio ryšio, jokio kontakto su pasauliu. O dabar štai, sėdžiu šalia jo rami, ir matau jo besimezgančią draugystę.Kiekviena diagnozė, kiekvienas mokyklos susitikimas, kiekvienas žingsnis pirmyn ir atgal yra vertas šio momento. Šį  kart, tai ne skausmo ašaros. Tai ramybės ir vilties ašaros, besidžiaugiant savo sūnumi"

Sunku suvokti, ką jaučia mama, kuri negali net apkabinti savo sūnaus, nesukeldama jam panikos priepolio. Vaikai su autizmu sunkiai užmezga ryši su aplinkiniais. Ir šie šunys, specialiai ištreniruoti tam, jog jiems padėtų. Jiems tiesiog lengviau bendrauti. 

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram