© Rod Waddington - 2017-03-30 11:44:15

Įdomiausi grožio standartai įvairiose šalyse

Priklausomai nuo to, kokioje šalyje gyveni, tavo grožio standartai gali skirtis nuo viso kito likusio pasaulio. Grožis - labai subtili sąvoka, kuri suprantama kiekvienam vis skirtingai. Tačiau pateikiame įdomiausias grožio sampratas skirtingose šalyse, į kurias mes tikriausiai žiūrėtumėme šiek tiek keistokai.

Kreivi dantys, Japonija. Manoma, jog mergina ar vaikinas, turintis kreivus dantis Japonijoje laikomas patrauklesniu už tuos, kurių dantų eilutė lygi. Dėl to dantistų paklausa Japonijoje itin didelė!

Randai, Naujoji Gvinėja. Gražiausia puošmena ir religinis ritualas Naujoje Gvinėjoje yra ištatuiruoti randai, kurie reprezentuoja "didį grožį". Mūsų suvokimas apie tatuiruotes tikriausiai labai skiriasi nuo šiame regione gyvenančių žmonių.

Širdelės formos veidas, Pietų Korėja. Plastinės operacijos Pietų Korėjoje laikomos savaime suprantamu dalyku. Visur aplinkui matysite reklamas, skatinančias plastines operacijas, ir veido korekcijas. Samprata, jog širdelės formos veidas yra laikomas grožio simboliu, atsirado jau labai seniai. Merginos gulasi po gydytojų laikomais peiliais ir gražinasi vien tam, kad jų veido forma primintu mielą širdutę.

Viršsvoris, Mauritania. Šio regiono gyventojos neturi jokių šansų susirasti vyrą, jei yra lieknos. Stambūs bruožai ir kūnas čia laikoma seksualumo ženklu, dėl to moteris stengiasi suvartoti net 16,000 kcal per dieną, kad palaikytų "kūno formas". Dėka to, daugybė merginų skundžiasi skrandžio skausmais.

Operacijos atributika, Iranas. Irane svarbiausia - turėti tiesią nosį. Tai parodo socialinį statusą, ir prabangos ženklą. Bet net jei neturite operacijos, devėti pleistrą ant nosies čia,mada.

Sujungti antakiai. Tadžikistanas. Net jei gamta neapdovanojo vešliais antakiais, merginos jos linkusios nusipiešti makiažo dėka. Manoma, kad tai sekmės ir grožio ženklas.

 

Pasidalinkite šiuo straipsniu:

Google+
Tumblr
LinkedIn
Reddit
XING
WhatsApp
Hacker News
VK
Telegram